Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hat így a 72 órás tabi? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat így a 72 órás tabi? A barátommal ma együtt voltunk védekezés nélkül 3-4 dofés ,az elováladékot,ahogy tudtuk letoroltuk...

Figyelt kérdés

A barátommal ma együtt voltunk védekezés nélkül 3-4 dofés ,az elováladékot,ahogy tudtuk letoroltuk...holnap is szeretnénk együtt lenni picit tobbre éés vennék be utána sürgosségi tabit...hatna a tabi mind 2napra?...ugy h egyszer sem élvez el bennem a barátom?


17-L


2009. márc. 8. 01:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, hatna, azért 72 órás a neve, mert ha 72 órán belül beveszed hat.

De miért csinálod ezt??? Szerintem nem normális gondolkozás... Mondjuk, gondolom még nem volt ilyen tablettára szükséged, azt hiszed, hogy olyan jó móka, beveszed, aztán hurrá... Pf

2009. márc. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de egyszer már bevettem, nem volt kellemes tényleg. de ha már ugyis be kell vennem, akkor legalább már egyszer élvezhessem a szexet gumi nélkul.
2009. márc. 8. 01:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Hatni valószínűleg hatna, de őszintén szóval én ha tudnám hogy ilyennel játszotok nem adnék nektek 72 órás tabit. Ne játszatok ezzel. 72 órás tabitól összezavarodik teljesen a hormonháztartásod, nem játék. Ha ezzel játszol remélem jól "megégeted" magad.
2009. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Ember... te tényleg ilyen tájékozatlan vagy, vagy csak megjátszod? Az eseményutáni alapjáraton kevésbé véd, mint az óvszer vagy az antibébi, nem is erre van kitalálva, hanema felelőtlen gumi nélkül szexelő tiniknek mentőövnek. Minél többet vártok a beszedéssel, annál kevesebb az esély, hogy kivédhetitek a babát.

Sajnálnám is, ha ilyen felelőtlen fruska lenne az anyja!

2009. márc. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ó mellesleg alig várom, hogy tönkrecseszd a hormonháztartásod:)) Legalább helyrebillent.
2009. márc. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
eh, hogy lehetsz ilyen ostoba?! aki nem latja be, hogy a 72 oras az B-TERV (amerikaban ez a neve amugy a gyogyszernek is) KELL HOGY LEGYEN, az inkabb be se vegye, megerdemli majd a kovetkezmenyeket, abbol talan tanulni fog... ha mar az elsobol nem tanult, es kepes igy gondolkodni..
2009. márc. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az útmutató szerint 84 %ban hatásos csak!

Megéri kockáztatni,hogy benne legyél a 16ban?

Én már egyszer feltettem a kérdést,hogy kinek nem hatot az Escapelle (72 órás) tabi és meglepően sokan jelentkeztek rá!

M

2009. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, csak egy 14 éves gondolkodhat így! Fogd már fel, hogy a sürgősségi tabletta nem fogamzásgátlási módszer!!Komolyan mondom, megérdemelnéd ha terhes maradnál és túl kellene esned egy elég kellemetlen procedúrán, amilyen az abortusz is, és hogy utána ne lehessen gyereked soha többet! Ezt kívánom szívből!!!!


Jöhet a lepontozás!!!

2009. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
én tudom mire gondol a kérdező, és őszintén szólva akármekkora hülyeség is a dolog, én teljesen egyet értek vele
2009. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el gyógyszert szedni.
2009. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!