Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki magyarázza már el ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el ezt az ösztrogénszintes dolgot! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Most fogok nekikezdeni fogamzásgátlót szedni, és a doki azt mondta, hogy amit felírt sok benne az ösztrogén. Akkor hirtelen nem is értettem miért mondta. Egyébként Bellarinát fogok szedni. Attól félek, hogy erős szőrösödés fog fellépni, így sem gyenge a szőröm minősége, de nem szeretnék még erősebbet.. :( Kutató munkát is végeztem, konkrétan ilyet nem találtam, de olyat igen, hogy a szőrösödés a tesztoszteronnal van kapcsolatban. Nos akkor van mitől aggódnom?


Köszönöm előre is, ha segítetek, nagyon megnyugodnék!

L/18


2013. okt. 10. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
És az ösztrogén az hol tesztoszteron?? :D Normál esetben pont hogy kevésbé fogsz szőrősödni.
2013. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs! Az ösztrogén női hormon, ettől csak lágyabbak lesznek a vonásaid, a szőr is gyengébb lehet tőle. Viszont érzelmesebb leszel elviekben :D

A tesztoszterontól leszel szőrös, vad állat :D

Amúgy ez 7.-es anyag bioszból, de nem baj, azért remélem segítettem :)

2013. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huhh, köszönöm:)

Tudtam én, de úgy bekavart amikor mondta olyan vigyázatra intően, és olyan hangsúllyal, hogy sok benne az ösztrogén, hogy azt hittem erre mondta, mert előtte a szőrről beszéltünk.

Köszönöm szépen még egyszer!:)

2013. okt. 10. 22:37
 4/5 tevetke ***** válasza:
A hormonváltozástól lehet szőrösödni, akkor is, ha nem kimondottan teszto szint növekedésről van szó. Sokszor a kismamák is arról számolnak be, hogy a terhesség idején kicsit erősebb/ sötétebb/ sűrűbb lett itt- ott a szőrük. Azért nyugodj meg, nem lesz belőled egy szőrös viking állat!
2013. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mondta az orvosod. Mert azért a női hormonnak is vannak mellékhatásai. Pl.: mellnövekedés, hangulatingadozás, libidód felborul, ingadozhat a súlyod és társai. Ha nem megfelelő a gyógyszer, 100-ból 1-2 lánynál sajnos kialakulhatnak ezek. De nem lesz gáz, ha kellően kivizsgált az orvos, nincs mitől tartani.
2013. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!