Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magyarázza már el ezt nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza már el ezt nekem valaki! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

A tabletta szedésével kapcsolatban lenne egy kérdésem.

Amikor elkezdem szedni akkor miért írjátok azt hogy az első héten nem véd???

Nem azért szed valaki tabit,hogy ne kelljen más védekezési módot használni??

Mert azt értem,hogy ha elfelejt benni egy szemet,akkor kell a kiegészítő védekezési mód....de ha rendszeresen szedik??


2011. ápr. 19. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan működik a tabletta:


[link]

2011. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Sosem szedtem tablettát, csak sejtem hogy azért, mert gondolom kell egy hét mire a szervezeted rááll és igazán hatásos lesz. Bocs, ha hülyeséget írtam. :)
2011. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megveszed a tablettát. benne van a dobozában egy magyarázó kis cetlike. A legtöbb tablettát a menstruációd első napján kell elkezdeni szedni (főleg ha még egyáltalán nem szedtél). Ha követed ezt az utasítást, az első naptól kezdve véd a tabletta, de gondolom menstruálás alatt nem fogsz szeretkezni. A lényeg, hogy úgyis le van írva a tájékoztatóban, hogy hogyan működik, szóval nem kell ráparázni, azt olyan emberek írták akik értenek is hozzá.
2011. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor legelőször elkezded szedni kell egy időszak (1-2 hét) mire teljesen kialakul a védettség (attól függően, hogy a ciklus hányadik napján kezdted el szedni), utána folyamatosan véd.
2011. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!