Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki magyarázza már el,...

Valaki magyarázza már el, hogy most mi történt? :O:D

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy lány rám írt fészbukkon. Attól a naptól kezdve, mindegy egyes nap beszélgettünk, naponta több órát is. Kb 1-1,5 hónapos minden napi beszélgetés után, történt olyan, hogy 3-5 napig nem beszélgettünk.

Ezután rám írt, hogy miért nem írtam?

Én pedig megkérdeztem, hogy miért nem írt ő? És viccesen megjegyeztem, hogy az ő hibája amiért nem beszéltünk. (Annyira azért már ismert, hogy tudja, hogy mindezt poénból írtam).

DE erre azt válaszolta, hogy nem is tudja miért írt rám, lehet, hogy kár is volt...

Erre annyit mondtam, hogy akkor nem muszáj írni...

Ezek után kitörölt az ismerősei közül. Ez lassan már egy hónapja történt. Nem voltam/vagy szerelmes meg semmi ilyen, szimplán haverként tekintettem rá, és nem értem mi történt most akkor pontosan?

Amúgy én 21/F a lány pedig 17/L


ui: Tudom, rá kéne írjak, hogy megtudjam mi van most... De én úgy vagyok vele, ha ez így jó neki, akkor nekem is:D

Mindössze csak a miértjét nem értem az egésznek:D


Valakinek valami tipp esetleg?:D


2013. júl. 20. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sértődékeny fajta. Lehet érdekelted volna komolyabban, várta volna, hogy írj, te elpoénkodtad, ő meg nem értette, és rossz néven vette. Sok lány hajlamos rossz néven venni az ártalmatlan vicceket is a fiúktól, főleg, ha érdeklődik is iránta.
2013. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos összejött közben valakivel.
2013. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21 éves létedre már érthetnél a nők nyelvén. És nem kéne úgy írogatni nekik mint ha ovis lennél!
2013. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 már bocs, de egy 17 éves lány jóindulattal sem nevezhető nőnek, főleg ebben az esetben...
2013. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdésre: elég egyértelmű, hogy bejöttél neki, és akart volna valamit, de ezzel amit írtál neki, leesett neki, hogy ő nem jön be neked, ezért dacból is már csak letiltott, mivel hogy ő nem fog utánad "rohanni".
2013. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sz*rd le, rengeteg másik bula szaladgál még a világon :D
2013. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha egy hónapja nem beszéltek mért most lököd ide fel a kérdést... ő valószínűleg többet is érzett mint barátság de pontosat mi nem tudunk mondani ez a ti kettőtök dolga... ha még mindig foglalkoztat beszéld meg vele....
2013. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!