Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más csúnyának tartott fiúnak...

Más csúnyának tartott fiúnak is így kezdődött a története vagy nálatok hogyan történt ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fura a történetem, mert engem nem mindig tartottak csúnyának a lányok, sőt, volt olyan időszakom, igaz ez csak általánáosban volt, amikor 4 lány is szerelmes volt belém az osztályban és voltak jelek, hogy még egy lány a másik osztályban. Még szerelmes levelet is kaptam egyik lánytól. Aztán jött az általános után a középsuli, ott is voltak még jelek, hogy két lánynak is tutira bejöttem, de mivel már ekkorirban is volt, hogy elkezdtek piszkálni, gúnyolni, így valahol itt indult a lefelé menetelem a lányoknál. Itt már voltak, akik rondának tartottak és piszkáltak, még, ha nem is mindig egyértelműen. Aztán jött a ffelnőtt kor, ekkor már tökös gyerek lettem, bepróbálkoztam lányoknál, de itt már a pofámba vágták hogy ronda vagyok és kopjak le, persze a többség inkább csak fanyalgó képet vágott, hogy milyen undort érez irántam vagy csak közömbös volt, nem egy lánynál volt olyan, hogy úgy tett, mintha levegő lennék és nem válaszolt, amikor megszólítottam. A legmenőbb továbbra is,hogy van barátom és nem ismerkedem, sokszor úgy, hogy lényegében rám sem néztek, nem tiszteltek még annyira sem, hogy a szemembe nézve mondják ezt. Hát nagyjából így váltam én helyesnek tartott, szép fiúból rút kiskacsává. Engem az érdekelne, hogy másnál hogy zajlott ez, gyerekkorától kezdve, talán rájöhetnénk, hogy kinek mi a gondja, mitől lettünk mi ilyen rondák a álnyok szemében, mi volt az az ok, ami a pokol bugyrai felé kezdett terelni minket a párkapcsolati élet terén.


2013. jún. 23. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
nem írok semmit mert elöbb is a hozzád hasonlók miatt bannoltak.
2013. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most attól, hogy valakinek nem tetszel nem jelenti azt, hogy senkinek nem fogsz. A barátom mindig azt mondja minden csaj lekoptatta eddig, mert rá is azt mondták csúnya, nekem mégis ő az álomférfi, mert megláttam benne a szépet :)
2013. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is sokaknak bejöttem az általános suliból. Nekem nem irogattak leveleket, de keresték a társaságomat. Akkor azt gondoltam, azért, mert jófej vagyok. Már rég kijártam a sulit, amikor az egyik (akkor már férjezett) osztálytársnőmmel találkoztam, és elmesélte, hogy ki mit és miért csinált, és így összeállt a kép. Középiskolában aki nő volt, az tanár, úgyhogy onnan nincsenek "csajos" emlékeim, felnőttkorban pedig a "maradjunk barátok" lett a menő, engem nem koptatnak le, meg nem undorodnak látványosan, mert tudják, hogy sokmindenben tudok nekik segíteni, és ezt kihasználják, persze dugindeszről szó sem lehet. Ismeretlenül pedig nem szólítok le senkit, nem az én műfajom, én se örülnék a helyükben, ha leszólítgatnának, de kb. ugyanaz lenne az eredmény, mint nálad....
2013. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 29F és szűz :)
2013. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
nem írok semmit mert elöbb is a hozzád hasonlók miatt bannoltak.
2013. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem már általánosban se kedveltek a lányok. Igaz akkor még néha keresték a társaságom, de középiskola óta semmi. Sz*r belegondolni, hogy vannak 29 éves szűz férfiak :(
2013. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hány lánynál próbálkoztál te be?

mit szoktál mondani?

2013. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért érdemes elgondolkodni, hogy milyen lányokhoz mégy oda. Az se utolsó, hogy milyen a megjelenésed: esetleg pattanásos vagy, rendezetlen arcszőrzeted és ugyanilyen hajad, nem öltözködsz-e úgy, ahogy az utcán nem szokás, magabiztos vagy-e (pl. kihúzod magad), a modorod és beszédstílusod nem szélsőséges-e (pl. túl rámenős vagy éppenséggel modoros vagy). Ezek mind-mind közrejátszanak.

Nekem több hölgyismerősöm is mondta, hogy van bennem férfiasság, még sármosnak is tartanak egyesek. Persze ők olyanok, akiktől nem szeretnék semmit. Ennyi kell az önbizalmam építéséhez, azonban tudom, hogy az én beszédstílusom és érdeklődési köröm nagyban eltér az átlagtól, ezért nincs szerencsém. Ennek ellenére nem fogom ezt feladni, mert akkor nem önmagam lennék. Ajánlom, hogy keress tovább, ahogy én is teszem, próbálj meg olyan hozzád hasonló körökben mozogni, ott sokkal nagyobb szerencsével járhatsz.

2013. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!