Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti veletek történt már ilyen...

Ti veletek történt már ilyen egy közzöségi weboldalon?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül facebookra gondolok de leginkább arra.


Hogy őssze ismerkedtél a neten vagy valahol egy szép lánnyal akár a strandon és egy paraszt aki az ismerősöd a weboldalon is, és ismerősöket gyűjt és ö is bejelőli és elkezd vele kommunikálni.


Velem nem de én ezt facebookon megelőztem ugy hogy senki se lássa hogyki az ismerősöm.



#weboldal #szerelem #etika #Internetmismerkedés
2013. júl. 20. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi van???:)
2013. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te megismertél egy lányt az interneten vagy (strandon,plázába,cukrászdába,utcán,szórakozó helyen).És valaki passzióból bejelőli az ismeretségi körődből és elkezd vele beszélgetni.
2013. júl. 20. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de volt már ilyen, forditott esetben. Konkrétan egy "barátnőm"hazudozott egy pasinak rólam, holott a pasi velem akart összejönni.. :( Azóta inkább pasikkal barátkozok.
2013. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon idegesítő hogy valaki képes ilyenre.

Legszívesebben agyon verném ha valaki lássa,vagy ismerős gyüjtésből valaki bejelőli a barátnőd vagy a barátodat vagy csupán az (ismerkedő társad).

2013. júl. 20. 12:42
 5/12 anonim ***** válasza:
de engem is bejelölt a barátom egyik haverja, akihez elugrottunk egy kávéra, de sztem ezzel semmi gond nincs.
2013. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én ugy értem hogy ugy jelőli be hogy nem is ismeri csak hallot vagy lássa az ismerőseid közűl.
2013. júl. 20. 12:44
 7/12 anonim ***** válasza:
jahh, hat de ez még semmit se jelent. veled talalkozgat:)
2013. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én sem ugy gondoltam hogy 4 éve járrnánk vagy a feleségem lenne hanem csak ismergessétek egymást vagy újonand elkezdtetek járrni.e
2013. júl. 20. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
De most mi a baj? Ha alakul valami köztetek, akkor nem birják csak úgy lecsapni a kezedről... nyugi
2013. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De nekem alapból a gondolat ídegesít.
2013. júl. 20. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!