Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barnázás befolyásolja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barnázás befolyásolja a teszt eredményét?

Figyelt kérdés
Minden tünetem a terhességre utal.Rendszertelen a menzeszem, és már nem bírtam tovább csinálta egy tesztet barnázás közben ami negatív lett!Szerintetek befolyásolta?
2009. nov. 9. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem. de csak akkor veheted biztosra az eredményt ha legalább két hét eltelt az aktus óta.
2009. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ahogy elöttem írták. a barnázás nem érdekes, de a teszt max 2 hetes terheséget mutat ki.

Viszont mivel csak barnázásod van és terhes tüneted, lehet egy hormon zavarod, ami ha nem változik mindenképpen menj el orvoshoz. Egyébként ha rendszeres sexuális életet élsz, inkább irass gyógyszert.

2009. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy nö a méhében elkezd vérezni (menstruáció elött pl) de még csak éppen hogy vérez, meddigre kiér a vér már alvadt vér lesz. Vagy is barna. Ez még az utolsó pár napban a menstruáció végén is elhet, amikor már kismennyiségü a vér, és meddigre kiár barna.
2009. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát 18:36-os! Én már elmúltam 40,szal nem vagyok az a tinifiúcska,de még én se hallottam soha,hogy egy csaj "barnáz". Mindenfélére gondoltam,csak erre nem. Köszi a magyarázatot,ismét tanultam valamit!
2009. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam, pedig nő vagyok... sorry. tényleg nem tudtam :D
2009. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A terheségi teszt a vizeletben lévő HCG hormon mennyiségét méri. Ha elér egy bizonyos szintet, akkor besötétedik a második csík is.


Az, hogy a másik "lyukon" mi jön ki, teljesen mellékes. Akár barnázol, akár vérzel, akár megy a hasad, akár szoptatsz, akár részeg vagy, a terhességi teszt eredményét nem befolyásolja.

2009. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!