Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül a Zoely fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a Zoely fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még nem sürgős kiváltanom, de a neten sehol nem találok az áráról információt.

2013. okt. 3. 10:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
ok, örülök h ilyen csúcsszuper vagy. én is kerestem jó orvost, ismerősön keresztül mentem, és akkor is balf....szra akadtam rá.
2013. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem csúcs szuper vagyok csak körbe kérdeztem, ki kihez jár, mi a tapasztalata stb. Sajnos nálunk van nem egy olyan orvos, aki kiabál, sérteget és inkább megtudakoltam, melyik ilyen.. Nem kell rögtön dobálózni.
2013. okt. 3. 19:42
 13/20 anonim ***** válasza:
hiába kérdeztem meg akárkit, másoktól se vett senki se vért.. nem vagyok magyarországi, ez itt nem "divat", sőt az egyik még csodálkozott is, h minek vittem neki véreredményt(egyszer vittem az egyikhez), de ne már h én végeztessem el velük, amit amúgy is kellene.....
2013. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
és nem én dobálóztam, de akk félreértettem, bocs:)
2013. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Teljesen megértelek! Nekem szerencsém van, hogy ez az orvos itt dolgozik a kórházunkban, egyébként lehet nekem is úgy kellett volna külön "kérvényt" benyújtani a vizsgálatokra.
2013. okt. 3. 21:21
 16/20 anonim ***** válasza:
hat igen:( sajnálatos, ami itt folyik.. na és akkor arról még nem is beszéltem, h az egyikkel meg leálltunk vitatkozni: ő azt állitotta, h nekem nem fájhat a vizsgálat, én meg mondtam h de, rettentően fáj!!!! és nem akarta elhinni..... annyira felzaklatott az az idióta p...csa, h 1óráig sirtam, miután kijöttem tőle:S
2013. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ja és azóta nem voltam dokinál, ennek kb 2éve..:( pedig kellene.....
2013. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nő? És ekkora bunkó? Merre felé laksz, hogy ennyire lekezelően bánnak a betegekkel? :/
2013. okt. 4. 12:18
 19/20 anonim válasza:
Én 2 hónapja 7500 forintért váltottam ki a 3 havi adagot. Most járok a 2. levél felénél, eddig teljesen mentes vagyok a mellékhatásoktól, a megvonásos vérzésem is rendesen megjött. Egyébként nekem is ez az első, amit szedek.
2013. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
én 2830 ft-ért vettem egy havi adagot. és én nagyon meg vagyok vele elégedve.
2013. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!