Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül a Zoely fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a Zoely fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még nem sürgős kiváltanom, de a neten sehol nem találok az áráról információt.

2013. okt. 3. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Tuti ezt a fogamzásgátlót akarod szedni? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Amúgy ára kb 5-6 ezer körül lesz, mint minden más fogamzásgátlónak

2013. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
válassz vmi modernebbet..... de azon a kommenten mosolyogtam, h "természetes hormonokat"tartalmaz.. :D a hormon az hormon:D
2013. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A főorvos írta ezt fel. Az, hogy ott összegyűltek azok, akiknek jelentkeztek a mellékhatások, nem feltétlen jelenti azt, hogy nekem is fog. Ha igen, vissza megyek és beszélek az orvossal :) Tudjátok, a puding próbája az evés :)

Ez lesz az első, amit szedni fogok, ezért kérdeztem! :)

2013. okt. 3. 11:18
 4/20 anonim ***** válasza:
Jó, az igaz h nem tuti h neked is előjönnek.. de esélyes.. amúgy meg nekem az újaktól is szörnyű mellékhatásaim voltak, szal.. remélem h vért azért vett.. mert nekem nem vettek és majdnem otthagytam a fogam..
2013. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vett :) Mivel a családban volt trombózisos, ezért volt Leiman mutációra is vizsgálat. Mikor ennek az eredménye megjött és negatív lett, jött a vér vizsgálat :) Nem a főorvos a dokim, de mivel akihez járok még nem volt bent, úgy gondoltam nem lesz bajom, ha a főorvos írja ki. Elvégre az eredményeim mind jók :)
2013. okt. 3. 11:25
 6/20 anonim ***** válasza:

Jajj a Zoely... Nálam olyan melléhatásai voltak, hogy húha...


Amúgy én 7000 ft-ért vettem

2013. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A három havit?
2013. okt. 3. 16:27
 8/20 anonim ***** válasza:
ok, csak mondtam mert nekem nem vettek:(
2013. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én direkt egy megbízható orvost kerestem fel a kórházon belül :)
2013. okt. 3. 19:21
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem akarom szétoffolni, de teljesen mindegy, szerinted megbízható-e. Lehet, hogy mielőtt felírta, épp jutalékot kapott a Zoely gyártójától, ezért kaptad ezt.. :)

De amúgy a vérvételi leletből csak azt látja, hogy szedhetsz-e egyáltalán fogamzásgátlót. Azt nem, hogy neked melyik az ideális..

2013. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!