Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely fogamzásgátló, kimaradt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoely fogamzásgátló, kimaradt menstruáció?

Figyelt kérdés
Ma fogom bevenni a 4. placebo tablettát és még mindig nem jött meg. Az 1. placebo óta minden nap 1-2 vércseppen kívül nincs semmi. A barátommal kiegészítő védekezésként óvszert használunk, de mégis aggódom, hogy miért nem jött még meg. Visszamenjek az orvoshoz, vagy várjak? És érdekelne, hogy mikortól véd ténylegesen, a betegtájékoztató szerint azonnal hat. Ha ma veszem be az utolsó szemet, és nem jön meg, holnap már nem kell kiegészítő védekezés?
2013. márc. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A 15.-16. szemnél már nem kell kiegészítő védekezés. Ennél a tablettánál ki is maradhat a menzesz, ne ijedj meg tőle, ha elmarad.
2013. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, köszönöm a gyors választ. :)
2013. márc. 8. 19:26
 3/6 anonim válasza:
nekem ma írta fel a nőgyógyászom és ki is emelte, hogy a 4 darab placebo tabletta alatt megjöhet, de lehet hogy nem , szervezettől függ és nem kell megijedni tőle. azt is mondta, hogy az első lemez beszedése után nem kell kiegészítő védekezés. Amúgy érdekelne, hogy érzed magad tőle, mert a tájékoztatást olvasva, bizonytalan vagyok.
2013. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet rendes választ adni. Mindenkinek másképp reagál a szervezete. Rengeteg ilyen jellegű kérdés van ezen az oldalon, de tök felesleges válaszolni is rá. Van olyan gyógyszer, ami nekem tökéletes volt, de mindenki más meg állandóan gombás volt, meg stb. Meg olyan gyógyszer is van, ami a nők 90%ának tökéletes, nekem meg eszméletlen rossz volt. A betegtájékoztatótól nem szabad megijedni, kezd el használni, utána derül ki minden. Egyébként nekem ez a gyógyszer volt az eddigi legrosszabb, amit valaha szedtem.
2013. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kicsit hisztis vagyok mióta szedem, de ezen kívül semmilyen negatív mellékhatást nem tapasztaltam. Azt leszámítva, hogy marha drága, elégedett vagyok vele.


Amikor a doki felírta nem mondott róla semmit, ezért aggódtam.

2013. márc. 29. 09:42
 6/6 anonim válasza:
köszi a válaszokat.
2013. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!