Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok! Elég ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok! Elég ha a nőgyógyásznak iratok anyuval egy levelet, hogy engedélyezi hogy fogamzás gátlót szedjek vagy be kell hogy jőjön velem de ő azt nem akarja?!

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 19:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés: miért akartok szexelni? őszinte válaszod várom :)
2013. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
nah tisztázzuk 26 éves párom jó ideje vagyunk együtt életébe elösszőr nálam használt gumit nem fogom rá kényszeríteni szeretem őt és azt akarom hogy neki is jó legyen
2013. szept. 29. 14:57
 23/29 anonim ***** válasza:
64%
pedofil dög...
2013. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
61%

:DDD

most mondom, a világ megérett a pusztulásra.

2013. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%
kicsim, nem bantasbol, de 26 eves pasid, ha sose hasznalt meg gumit, akkor minimum hpv hordozo, meg candida....
2013. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
75%

Fuhhha :D Vajon mire kellhetsz neki, drága?

Anyád helyébe nem vinnélek sehova, a "párodat" meg agyon ütném!

2013. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyire vaksötét van a fejedben, mondhat itt akárki akármit, úgyse fogsz gumit használni... Nagyon remélem, nem fog egyszerre beütni minden: terhes is leszel meg elkapsz egy jó kis nemi betegséget.. Bár lehet az lenne a jó lecke neked. De arra ne számíts, hogy a "párod" ki fog tartani melletted.
2013. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Drágáim 12 csajjal feküdt le ebből mind 1-ik komoly kapcsolat mindegyik barátnőét ismerem + voltam már vele gumi nélkül orvosnál is voltam azóta hogy ez megtörtént semmi bajom nincs nemi betegség kizárva nem az hogy 1x-se használt de rohadt ritkán és nekem se olyan jó gumival! Anyu pedig még nem szeretne általam unokát és Én se akarok még gyereeket
2013. okt. 1. 16:39
 29/29 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés és a hozzátartozó válaszok még mindig rettentő viccesek. :)


Mellesleg mind a 12 ex és irtó komoly barátnőt ismered. Szóval ők mind az osztálytársnőid? Mondjuk manapság lehet, hogy egy 3 hónapos kapcsolat már "komolynak" minősül, de, ha mégsem, akkor a barátodnak évente 1 évente volt folyamatosan komoly kapcsolata 14 éves kora óta, viszont azt Írod, hogy évek óta együtt vagytok. Akkor ez most, hogy is van?!

Mellesleg a törvény bünteti 18 év felett, ha az illető a 14. életévét be nem töltöttel él szexuális viszonyban.


Tehátkb 13 évesen volt egy 24 évesen hapsid, hát GRT hozzá...


Ja meg néha nem használtok gumit és nem akarod anyádat nagymamává tenni...hát ehhez is nagy nagy GRat!

2016. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!