Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vérzek ahogy abba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérzek ahogy abba hagytam a fogamzás gatló szedését?

Figyelt kérdés
Masfél éve szedek gestomix 20 fogamzásgátlót. Megvolt a 7tabletta mentes nap és meg is jött rendesen szerdán el keztem szedni az új levéllel. Be szedtem szombatig 4bogyót de úgy döntöttünk hogy kellene egy kis tableta mentes idöt tartani egy pár hónapig nem szedem majd a gyógyszert és így egy kicsit ki tisztul a szervezetem. Eddig oké de hogy abba hagytam a szedését ma hétfön megjott a mensruációm. Miert vérzek végig kellett volna szednem az egész levelet ? Lehet ebböl bármi baj? köszi elölre a válaszokat!

2013. szept. 24. 21:28
 1/7 AeonFLUX ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászod, az a legbiztosabb! :-)
2013. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, vagy beszeded az egészet vagy el sem kezded a 7 napos szünet után..
2013. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de a kerdesemre meg mindig nsm kaptam valaszt:(
2013. szept. 24. 22:51
 4/7 anonim válasza:
Nem elég baj, ha úgy alaposan megkavartad a ciklusodat? Van használati, meg gondolom az orvosod is elmagyarázta, hogy hormontartalmú gyógyszert nem hasraütésszerűen kezdünk szedni, vagy hagyunk abba.
2013. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyébként meg igen, lehet baj, de az is lehet, hogy megúszod. Menj el az orvosodhoz.
2013. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy az istenben lehet 4 bogyó beszedése után eszedbe jutnia, hogy pont most kell szünetet tartani? Megálmodtad vagy mi?
2013. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen jó lenne, ha a nők egy kicsit ismernék a saját működésüket, meg azt, hogy hogyan működik a fogamzásgátló, amivel évekig tömik magukat.

Teljesen normális reakció a szervezettől, hogy vérzés indul meg, ha megvonod a tablettát.

A 7 napos szünetben is pontosan ugyanez történik. Előbb hagytad abba, előbb vérzel. Ennyi.

Levél végén kellett volna abbahagyni, nem 4 nap után.

2013. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!