Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok! Elég ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok! Elég ha a nőgyógyásznak iratok anyuval egy levelet, hogy engedélyezi hogy fogamzás gátlót szedjek vagy be kell hogy jőjön velem de ő azt nem akarja?!

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 19:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem billentem segbe mert én is jobban élvezem gumi nélkül ő meg kb meghálja a gumi szót és lelankad
2013. szept. 26. 20:14
 12/29 anonim ***** válasza:
62%

Akkor tedd csak tönkre a szervezeted...

Nem hiszem el,hogy nem vagy képes felfogni,mit érdemes megtenni másért,főleg ha a te egészségedről van szó..

Ha annyira érett vagy a szexuális élethez,akkor ezt is mérlegelhetnéd...

2013. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
Jó hülye vagy...
2013. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%
Mi az, h nem birja? Az én párom se birja, de ő 25 volt, amikor összejöttünk, én meg 21, és ebben a korban már lehettem olyan bétor, h ne használjak! 2éve működik is. De 15 évesen nem h gumiról nem kell gondolkodni, hanem szexelni se kellene, de ha már mindenképpen ezt csinálod, akkor gumit használjatok! és nincs az az épeszű orvos, aki neked felirja! anyukád mégis mit szól ehhez? fogadok, nem is tudja....
2013. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem bírja a gumit! Nem AKARJA bírni. Ha igazán számítanál neki, talán tenne egy kis erőfeszítést, nem csak azt várná el, hogy te feláldozd az egészségedet az ő kényelme miatt.
2013. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 breathe_me_in válasza:
87%
A párom... :DDDDDDD
2013. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarsz elmenni anyuddal a nőgyógyászhoz?


Talán félsz hogy be kéne vallani..hogy orrba szájba kefélnek?


Édes drága szívem, amíg a párod minden gumit nem próbált ki, és nincs tuti biztos bizonyítéka "hogy ő nem bírja a gumit" mind addig ő is az a tipikus hulladék ember aki egészen egyszerűen lelankad a gumiban.


Ez mondjuk tizenéveskorban nem szégyen, hanem rohadt gáz.


Neked további jó bogyó szedést kívánok, mert hamarosan mindenki "ürítő" gödre te leszel. Főleg ha még hirdetni is fogod ezt.

2013. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális anya-lánya kapcsolat úgy működne hogy kézen fog és elmegy veled.

Nem pedig papírokat küldözget.


Szerintem csak Te ragaszkodsz a tablettához és anyukád nem..ezért nem hajlandó elmenni.


Ismerek olyan csajt aki 16évesen kezdett tablettát szedni. A pasik széles körben kedvelik az ilyen csajokat, mert mehet szabadon a dugás. És végül is volt pár házibuli ahol 2 óra alatt többen megdugták.

Védekezés nuku, gondolták a csaj úgyis tablettázik.


Ha ilyen szintre akarsz majd süllyedni,mert ne mond hogy 15 évesen ártatlan kis-lányka vagy, akkor szíved joga.


Én nem ajánlom neked, léteznek latex mentes gumik. És nem mellesleg ne legyél ennyire naiv, mert a végén mész a terhesgondozóba.

2013. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem még ehhez fiatal vagy. Próbáljátok ki a Pharmatex termékeket.
2013. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
34%
na b+ a pharmatexet ne ajánlgassuk már a gyereknek, mert akkor pár hét múlva jön a "terhes vagyok, mit csináljak" kérdés - helyi fogamzásgátlás csak azoknak ajánlott, akiknél nem gond, ha becsúszik a baba, de nem feltétlen akarnak!!!
2013. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!