Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek igazam van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Egy egészen egyszerü történet: elutaztam barátnömhöz, aki 19 éves és szüz, illetve volt.... Le akartunk feküdni egymással már nagyon, de kicsi ôvszert vettem, és akárhányszor felhúztam, leleankadtan, gumi nélkül viszont állt rendesen, így behatoltam gumi nélkül kb 30 mpig mert nagyon akartuk, aztán kihúztam és szimplán megujjaztam a csajt. Na már most, én mindig érzem ha jön elöváladék, de nost nem éreztem, és nem is voltam.bent egészen, plusz a lány két napja várja a menstruációt, de még nem jött meg neki. Szerintem nevetségesen kicsi az esélye, hogy akármi baj történt, de ki szerettem volna kérni a bölcsebbek véleményét. Elözö barátnömmel fél évig megszakítással csináltuk, és soha nem volt baj. Én 21 vagyok.
2013. szept. 26. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A menstruáció alapból késhet és egy ilyen "nagy esemény" is nagy izgalommal jár ami szintén bezavarhat a ciklusba. Nagyon sok, nála idősebb nőnél is előfordul, hogy nem pont akkor menstruál amikor kellene. :) Szerintem még nincs ok az aggodalomra, de ha nagyon aggódik, akkor csinálhat egy tesztet. De egyébként valószínűleg pár napon belül megjön neki.
2013. szept. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint miben van igazad? Felelőtlenek voltatok mindketten, de ezt gondolom, te is tudod...
2013. szept. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak abban hogy szerintem nem történhetett semmi baj
2013. szept. 26. 01:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem történhetett baj, de ha mégis, ne síránkozz.
2013. szept. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs igazad, és max. az "előspriccet" érezheted (ami már tömény sperma csak kis mennyiségben), nem pedig az előváladékot.
2013. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előváladékot egész egyszerűen nem érezheted..
2013. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fél éven keresztül nem volt baj, az semmire nem garancia. De ha ez alapján akarsz védekezni, hát hajrá. Szegény lányt nem irigylem, ha az első szexnél besikerül a baba egyből..
2013. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi barátommal rendszeresen 5 éve csináljuk úgy, hogy mielőtt felhúzná, előtte pár percig gumi nélkül csináljuk. Még soha nem volt belőle probléma szerencsére, de tudom hogy így is lehet teherbe esni, mert nem egy barátnőm esett ugyanezzel a módszerrel teherbe, mint ahogyan mi csináljuk.


Legutóbb peteérésem napján csináltuk úgy. Megijedtem, mert nem jött meg, késett 3 hetet. Beteg voltam közben és azért késett, de simán lehettem volna terhes is. Sokszor előfordult már, hogy késett és ilyenkor mindig félek egy kicsit, mert benne lehet simán a baba, de nem akarok fogamzásgátlót szedni. Általában azért szokott nálam késni, ha stresszelek, izgulok, lebetegszem, gyógyszert szedek (pl fejfájás csillapító).


Egyébként az előváladék tartalmaz spermiumot, de kevesebb a terhességre az esély, ha az előző orgazmus után zuhanyzol, illetve a húgycsőből távozik pisilés közben az esetleg ott ragadt spermium.


21/L

2013. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!