Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nekem van igazam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nekem van igazam, vagy én vagyok az, aki nem jól látja a dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában nagyon sokszor megy el beülni valahova olyan társasággal, akik között van 2 lány is, akik sokkal szebbek mint én. De ez így elsőre lehet nevetségesnek hangzik, de tényleg így van, a két csaj magas, jó alakú, hosszú gyönyörű csillogó haja van mindkettőnek, kedvesek a végtelenségig, nagyon aranyos csajok és imádják a barátomat...

És a barátom akkor is képes velük elmenni, ha amúgy aznap estére azt beszéltük meg előzőleg, hogy csak otthon TV-zünk összebújva, kettesben...

Most komolyan én vagyok a hülye, hogy ez engem zavar?


2013. szept. 25. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, ugye!
2013. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te miért nem mész vele?
2013. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg zavaró lehet, de basszus... KOMMUNIKÁCIÓ!
2013. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
inkább azért vagy hülye mert vele jársz.
2013. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Lina93 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy hülye, szerintem mondd meg neki, hogy építse le magáról ezt a 2 lányt sürgősen, vagy te legyél az első, ha már te vagy a barátnője.

De ha összebújós filmezés helyett azt választja, hogy ezzel a 2 lánnyal beüljön valahova, akkor nem tudom van-e még értelme a kapcsolatnak.

2013. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A körítés nem kell, az a probléma ha sokszor megbeszéltek valamit, de helyette más lesz a végeredmény, mert ő nem téged választ. Amúgy egy rinyálós hárpiának senki sem örül. Állítsd tények elé, hogy rengetegszer lemondja a megbeszélt dolgaitokat (már ha ezt tényleg így van) - valamit muszáj mondania rá.

Ha nem bízunk a másikban, folyton kamuszagot érzünk, és nem érezzük, hogy fontosak lennénk neki, sok sok beszélgetés elteltével sem akkor szakítást ajánlok.

2013. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Adott két program:lebeszélve veled a tv-zés, vagy a haverokkal elmenni. Azt választja, hogy haverok, buli, fanta. Valamiért zavaró lenne, ha mennél, mert ezek szerint téged nem hívnak. Tipp?

Segítek:unja az otthon punnyadást veled, szórakoztatóbb a haverokkal. Következtetés: baj van.

Miért nem vagy tagja a baráti társaságának?

2013. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja, neki csak én vagyok a Nő és a két lányra nem néz nőként.

Kb. mintha azt mondanád, hogy Kim Kardashian, vagy Nicole Scherzinger nem jó nők és nem tudsz rájuk nőként nézni... (vagy bármelyik bombázót ide írhattam volna, nem a neveken van a lényeg).

Szerintem a barátom hazudik.

2013. szept. 25. 13:24
 9/19 anonim ***** válasza:
De arról mit mond, hogy a ti programotok helyett sokszor máshova megy?
2013. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok tagja a baráti társaságnak, mert akikkel a barátom összejár, engem furának tartanak és nevetnek rajtam. Egy párszor már volt olyan is, hogy a szemembe megmondta az egyik ilyen jó csaj, hogy szakítanom kellene a barátommal, mert nem illek hozzá... (csak nem értem miért szól bele olyanba amihez halványlila gőze sincs, de ez már más kérdés.)

Nem megy a kommunikáció! Kész választás elé állítom, mondom neki hogy építse le magáról a csajokat - én is megtettem a körülöttem lévő pasikkal, hogy leépítettem őket. De ő nem teszi... ő azt mondja csak az számít hogy szeret engem és fogadjam el, hogy ő összejár velük és kész. :S

Nem unhatja a punnyadást, mert ki szoktam találni közös programokat magunknak, amiket szeretni szokott, szóval nem értem mi lehet a baj.

Nem vagyok rinyálós hárpia...

2013. szept. 25. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!