Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a főnökötö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a főnökötök ilyen lenne? Igazam van, vagy rosszul látom a dolgokat?

Figyelt kérdés
A férjem és én egy helyen dolgozunk. Mindenki szeret minket, a férjemet körülrajongják a csajok, ha meglátják néha még a nyakába is ugranak. Féltékeny nem vagyok, mindenkinek van párja, tudom, hogy haverok, és örülök, hogy szeretik őt. A főnököm nő. Mindig is volt egy megérzésem, hogy tetszik neki a férjem, és tudom, hogy a páromnak is tetszik, mint nő. A héten volt céges vacsi... Én már hétfőn beteg voltam, de bementem dolgozni. Tudta a főnök, hogy szarul vagyok és adajött hozzám, hogy akkor este megyek e. Mondtam neki, hogy nem tudom, ha nagyon sza.rul leszek akkor nem megyek. A köv kérdése: "de attól ugye a ... (férjem) jön?" Mondom neki, hogy nem tudom, majd eldönti akar e menni. Már akkor tök fura volt, hogy ennyire érdeklődik a férjem iránt. Tudni kell, hogy a párom más cégnél dolgozik, mint őr, de mivel velünk van mindig, ezért lett elhívva. Estére jobban lettem és írtam neki egy mailt, hogy úgy néz ki megyünk este. Erre kijön az irodából, és elkezdi mondogatni, hogy dehát beteg vagyok, meg akkor rosszabbúl leszek és esetleg nem tudok másnap menni dolgozni... na erre már kiröhögtem, hogy bassz' tök olyan, hogy én húzzak haza a férjem mg menjen nélkülem... tiszta gáz. Mondtam tegnap a szitut az egyik férfi kollegámnak, aki elkezdett mosolyogni, és közölte, hogy vigyázzak a nővel, mert ő volt vele csapatépítőn és ott is előadta magát, és ha vkit be akar hálózni, akkor meg is teszi... Nem tudom most mi van... Ráadásul úgy viselkedik a párommal... az egész napos tea ivászat után nem akartam este is azt inni, így limonádét kértem. Nem volt hideg volt benne két kis jégkocka, de így is langyos volt. Erre odajön, és mondja a páromnak, hogy itt ül mellette a felesége és miért nem figyel rá, és hátulról meglegyintette a fejét... mki csak nézett... másnap meg közli, hogy ő csak utána kezdett el gondolkodni, hogy mit csinált... Sztem tök rá van kattanva a páromra. Vagy én látom rosszul??? Igazából ő az egyetlen akire féltékeny vagyok... de sztem okkal
2009. okt. 31. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
hát ja jol látod a szitut.ezt át kell beszélnetek a férjeddel mindenképpen,és mondanod kell neki hogy szállitsa le magárol.
2009. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
de durva...szerintem is gyanús..férjednél puhatolóztál ez ügyben?neki bejön a nő?
2009. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
írtam, hogy neki is tetszik a csaj. De ő soha nem kereste a társaságát. mindig csak munka ügyben keresi. nem jópofizik, nem bámulja semmi ilyen. Persze ő is észreveszi, amikor a főnök mélyen dekoltált blúzban behajol előtte, de tiszteletben tartja, hogy vagyok neki. Más kérdés ha nem lennék, már rég meg.dugta volna... De így nem foglalkozik vele.
2009. okt. 31. 18:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ez esetben nyugi.de valahogy érzékeltetned kéne a nővel,h.te vagy a nyerő.legalábbis ebben a helyzetben..


tudasd vele(burkoltan)h.boldogok vagytok,és senki nem állhat közétek.

2009. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
most kérdeztema férjemtől, hogy mit csinálna, ha bepróbálkozna a nő. erre a válasz: " semmit. nem foglalkozom vele, nem kell a baj nekem" Hát ettől nem nyugodtam meg. Vmi olyat vártam, hogy nem foglalkozik vele, mert engem szeret vagy vmi ilyesmit. De ilyet...
2009. okt. 31. 18:24
 6/14 anonim ***** válasza:

hmm.ez tényleg kicsit fura...de szerintem nem kell aggódnod...


nem akar a férjed félrelépni...ha akarna,nem ezzel a nővel tenné szerintem...bocsi,ezzel nem idegesíteni akarlak..


de azért tartsd távol tőle,amennyire lehet..

2009. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Dugasd meg a férjeddel, hátha kapsz fizuemelést :D:D
2009. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kellemetlen lehet. Én nem bíznék a helyedben teljesen a férjedben. Csak egy egészséges féltékenység legyen benned, ne több. Én utánajárnék, ha ennyire izgatna a dolog, mert mindig szeretem tudni az igazságot. Jobb, ha egy ilyen minél előbb kiderül. Inkább ne legyen belőle komoly bonyodalom!
2009. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez hatalmi kérdés. A beosztottakra nem kell féltékenynek lenned, de a főnökre igen, mert ő kirughatja ha nem úgy ugrál ahogyan akarja, a beosztottak viszont nem.
2009. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát nézd...mondjuk először is a férjed ne legyen ott mindig...a főnöködnek ne legyen alkalma látni őt és ha csak még egyszer félreérthető megjegyzést tesz akkor hívd félre a főnököd vagy ha mások is hallják a megjegyzést akkor ott vedd fel a kesztyűt és ott teremtsd le hogy mit képzel magáról hogy ennyire rá van akadva a férjedre. Nem kell félni attól hogy a főnököd....

Ha kirúg ezért akkor kirúg de mindenképpen jogos a leteremtés....végülis ha azt nézed ha olyan a főnököd akkor választanod kell: a munkád vagy a férjed veszíted el...ha a két fél tetszik egymásnak és itt van is szó erről akkor mindig azt mondom hogy a vonzalom ura a hűségnek. Mindegy hogy akarja e megtenni a férjed vagy nem...elég egy gyenge pillanat és egy kompatibilis személy. Ahogy mindenkinek.



Én a helyedben ha ilyen megjegyzéseket tenne vagy így viselkedne a főnököm tuti hogy mások előtt jól leteremteném. Az hogy a főnököd, az vonatkozzon a melóra, az hogy a párod után kajtat, az személyes kihívás. És persze bízhatsz a hűségben de jobb biztosra menni.

Jakomo 25f

2009. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!