Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a főnökötö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a főnökötök ilyen lenne? Igazam van, vagy rosszul látom a dolgokat?

Figyelt kérdés
A férjem és én egy helyen dolgozunk. Mindenki szeret minket, a férjemet körülrajongják a csajok, ha meglátják néha még a nyakába is ugranak. Féltékeny nem vagyok, mindenkinek van párja, tudom, hogy haverok, és örülök, hogy szeretik őt. A főnököm nő. Mindig is volt egy megérzésem, hogy tetszik neki a férjem, és tudom, hogy a páromnak is tetszik, mint nő. A héten volt céges vacsi... Én már hétfőn beteg voltam, de bementem dolgozni. Tudta a főnök, hogy szarul vagyok és adajött hozzám, hogy akkor este megyek e. Mondtam neki, hogy nem tudom, ha nagyon sza.rul leszek akkor nem megyek. A köv kérdése: "de attól ugye a ... (férjem) jön?" Mondom neki, hogy nem tudom, majd eldönti akar e menni. Már akkor tök fura volt, hogy ennyire érdeklődik a férjem iránt. Tudni kell, hogy a párom más cégnél dolgozik, mint őr, de mivel velünk van mindig, ezért lett elhívva. Estére jobban lettem és írtam neki egy mailt, hogy úgy néz ki megyünk este. Erre kijön az irodából, és elkezdi mondogatni, hogy dehát beteg vagyok, meg akkor rosszabbúl leszek és esetleg nem tudok másnap menni dolgozni... na erre már kiröhögtem, hogy bassz' tök olyan, hogy én húzzak haza a férjem mg menjen nélkülem... tiszta gáz. Mondtam tegnap a szitut az egyik férfi kollegámnak, aki elkezdett mosolyogni, és közölte, hogy vigyázzak a nővel, mert ő volt vele csapatépítőn és ott is előadta magát, és ha vkit be akar hálózni, akkor meg is teszi... Nem tudom most mi van... Ráadásul úgy viselkedik a párommal... az egész napos tea ivászat után nem akartam este is azt inni, így limonádét kértem. Nem volt hideg volt benne két kis jégkocka, de így is langyos volt. Erre odajön, és mondja a páromnak, hogy itt ül mellette a felesége és miért nem figyel rá, és hátulról meglegyintette a fejét... mki csak nézett... másnap meg közli, hogy ő csak utána kezdett el gondolkodni, hogy mit csinált... Sztem tök rá van kattanva a páromra. Vagy én látom rosszul??? Igazából ő az egyetlen akire féltékeny vagyok... de sztem okkal
2009. okt. 31. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
csináljátok hármasban
2009. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hali!Ez egy igen kellemetlen dolog az tuti! Szerintem csak az lehet a gyógyszere, ha tényleg jó a kapcsolatotok a férjeddel, elmondhatod neki hogy ezt így látod és rosszulesik neked, és a férjed úgy is viselkedik hogy megbízhatsz benne.Szóval mindenképp megbeszélni.Nos a féltékenységet pedig nem érdemes fegyverré alakítani(összevesznetek máris,beszólások stb.) a férjed ellen, mert a genyó főnökasszony akkor alig várja hogy karjaiba lökd a párod.Ha jól működik a kapcsolatotok akkor had túráztassa csak magát a főnökasszony.Majd beleun.
2009. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ez a "Dugasd meg a férjeddel" és a csináljátok hármasban még jó is lenne... de nyílván ha ezt szeretném, nem tennék fel kérdést...
2009. nov. 2. 20:28
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bír magával, célozgass egy kedves kis feljelentésre, attól tuti lehiggad ;
2009. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!