Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nekem van igazam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nekem van igazam, vagy én vagyok az, aki nem jól látja a dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában nagyon sokszor megy el beülni valahova olyan társasággal, akik között van 2 lány is, akik sokkal szebbek mint én. De ez így elsőre lehet nevetségesnek hangzik, de tényleg így van, a két csaj magas, jó alakú, hosszú gyönyörű csillogó haja van mindkettőnek, kedvesek a végtelenségig, nagyon aranyos csajok és imádják a barátomat...

És a barátom akkor is képes velük elmenni, ha amúgy aznap estére azt beszéltük meg előzőleg, hogy csak otthon TV-zünk összebújva, kettesben...

Most komolyan én vagyok a hülye, hogy ez engem zavar?


2013. szept. 25. 13:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már megvolt valamelyik lány, de a biztos háttér te vagy.

Itt valami gáz van, beszéljétek meg.

2013. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem ezzel kár kardoskodnod.... Szerintem tök idegesítő, ha a barátnő nyafog, mert szebb haverjai vannak a srácnak... attól még nem fognak neki kevésbé tetszeni, hogy toporogsz. A szerelem nem csak a kinézetről szól. Nem is lenne baj, ha jóban lenne velük, ha nem hanyagolna téged emiatt.
2013. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem tudja konkrétan megmagyarázni, hogy miért választja őket, olyankor egyszerűen csak annyit mond: "mert menni akarok!"
2013. szept. 25. 13:31
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátok nem nevetik ki a barátjuk társát. Egy szerelmes ember pedig nem viseli el ha bántják a párját. Ezt jobb ha tudod!
2013. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem von be a társaságba akkor nem akar bevonni.
2013. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Figyelj, én hagyom őt, nem nyaggatom hogy szebbek a "haverjai" mint én... nem nyaggatom hogy ne menjen velük el. Csak volt már, hogy megkérdeztem, hogy miért megy el velük mégis, amikor velem beszélt meg programot. Ő erre azt mondja, hogy azért, mert velem minden nap lehet (együtt élünk), de velük meg csak mondjuk ... hetente 3-szor.

Meg ha azok a lányok igazán a barátai lennének, akkor nem kellene megismerniük engem is? Mármint ... felém egyáltalán nem nyitnak, a barátomat meg "imádják"! :S

2013. szept. 25. 13:34
 17/19 Lina93 ***** válasza:
100%

Figyelj, ha a barátai így beszélnek rólad, és barátod nem képes minimum megvédeni, akkor hagyd a francba, mert ez kb egyenlő azzal, hogy semmibe néz.

Már nem azért, de nekem ha barátommal valaki ilyen bunkó lenne, biztos, hogy nem lennék többet kíváncsi a társaságára, de legalább elküldeném a p*csába.

Ezek tudatában, már azt mondom, hogy szakíts vele.

Válassz olyat, aki kiáll melletted ha kell, mert így ő tényleg nem használ téged másra, csak arra, hogy elmondhassa, hogy 'na van mellettem valaki, akihez bármikor tudok fordulni, ha nincs jobb dolgom.'

Hol itt a törődés és a szeretet/szerelem?

Részedről megvan, de övéről úgy látom nincs.

2013. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17-es válaszolónak tökéletesen igaza van. Én is ezt tenném mármint, nem hagynám hogy "bántsák, megszólják" a barátomat. Ha igaz barátok akkor el kéne fogadniuk a barátod választását mármint téged. És ha ez nem megy akkor nem igazi barátok. Mellesleg engem is zavarna, ha a páromnak ilyen "rámenős" barátai lennének. Meg mi az hogy megmondja hogy nem illesz hozzá, elmehet a francba úgy kiosztanám.... Az lenne a minimum, hogy a párod bemutasson ennek a két cicababának is ezzel is "bizonyítaná" hogy értékel, kiáll melletted és büszkén vállalja hogy "Igen Ő a barátnőm" csak sajnos ezek szerint nem ilyen.
2013. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem valami probléma van a kapcsolatotokban. Nálam még életemben nem fordult elő, hogy a páromat kiröhögjék a haverok vagy ne lenne szimpatikus és mi sem röhögtünk ki senkinek a barátnőjét, max akkor ha tényleg nem illettek össze és tudtuk, hogy csak bántódás lesz belőle.
2013. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!