Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől hat a Jangee fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hat a Jangee fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Már 8 éve szedek fogamzásgátlót, most az utóbbi 2 évben Jangee-m van. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a gyógyszer a beágyazódást akadályozza meg? Mert most menstruálok, és a tamponon volt egy nyálkás anyag, és én teljesen úgy láttam, mintha egy magzat lett volna benne. Még a farokrész is adott volt, és most totálisan lesokkoltam :( Egyébként is abba akartam hagyni a gyógyszert, de azt hittem, hogy a megtermékenyítést akadályozza meg, nem azt, hogy beágyazódjon :(
2013. szept. 22. 19:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Akkor élj tévhitben...olvasgass hülye fórumokat, és hidd el, hogy a 4. héten látod a magzat farokrészét a tamponodon...amikor mákszem nagyságú! Bocsáss meg, hogy segíteni akarunk, csak akkor tudnám minek tetted fel a kérdést?
2013. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Vagy már titkon ennyire vágysz egy gyerekre, hogy így bebeszéled magadnak?.. Szánalmas vagy!
2013. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül a mondanivalótokkal volt a probléma, hanem a stílussal, amivel lerohantatok. De hát ez itt megszokott.


"Kedves" utolsó! Ha szerinted szánalmas, hogy valaki vágyik egy gyerekre, akkor azt hiszem kizárt, hogy tényleg egy nőgyógyászaton dolgozz. Vagy ha mégis, akkor isten mentsen, hogy valaha a közeledbe kerüljek!


Egyébként nem, nem arról van szó, hogy "szánalmas módon" szeretnék gyermeket, hanem tervezzük, hogy abbahagyom a gyógyszert, mert minden adott, hogy érkezzen a kicsi, ha akar. Pusztán kíváncsi voltam rá, hogy milyen módon hat a gyógyszerem, amit részint a ti közreműködésetekkel, részint utánaolvasva sikerült kiderítenem.

És ebben a tudatban egyszerűen szörnyen érintett az adott látvány, ami bizonyára a véletlennek volt köszönhető. Valószínűleg az a megközelítőleg 1,5 mm-es valami nem az volt, aminek látszott. Vagy ha mégis, akkor talán jobb, hogy nem tapadt meg, és így lehetőséget ad egy tudatosabb felkészülésre.


Remélem a kedvességet a szeretteiteknek tartogatjátok! Szép vasárnap estét nektek.

2013. szept. 22. 21:18
 24/28 anonim ***** válasza:

Drága szívem, én eleinte normális elmagyaráztam neked, de te továbbra is okoskodtál és még neked állt feljebb!

Ilyenkor ne csodálkozz, ha még én sem pátyolgatlak! Ennyire buta nőt..

2013. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Felettébb érdekes a normális stílusod! :) Kérlek ne mutasd nagy hős módjára a képernyő másik oldaláról, hogy milyen, mikor bunkó vagy ;)


Már az első hozzászólásodban kevésbé burkoltan lehülyéztél és KIABÁLTÁL, ami szerintem nem mondható normálisnak. De hát ez van, a buta nők ilyenek. Kérlek ne is vesztegesd rám tovább az idődet!

2013. szept. 22. 21:22
 26/28 anonim ***** válasza:

Vagy szimplán csak KIEMELTEM a lényeget.


De ne zavartasd magad, elvégre te teherbe estél tabletta mellett, elvetéltél barnázással és még láttad is a 4 hetes embriód farokrészét meg erét.


Tudod, mások szemében a szálkát....

2013. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem megnyugtatásból írom,de én is egyszer azt hittem, hogy hasonló történik velem,mint a kérdezővel. Bár tudni kell, hogy nekem nagyon zavaros a periódusom...A lényeg, hogy velem szedettek már többféle gyógyszert,fogamzásgátlókat is. Aztán egy nagyobb szünet után,mikor kb félévig-háromnegyed évig nem jött meg,és újra elkezdtek gyógyszerezni,az első "menstruációkor" (volt nemi életem is akkor!)és fog.gátlót szedtem, nekem nem félcentis 1centis darab jött ki belőlem, hanem 4-5centis darabok...Akkor elkezdtem sírni, hogy ugye nem valami olyan jött-e ki belőle. És nem,az is csak méhnyálkahártya volt,ami sokszor elég idióta formát tud felvenni....


Kérdező,szóval én megértem a parád, hisz tényleg vannak nem mindennapi dolgok!


Én úgy tudom, hogy elsőkörben azért VÉD a fogamzásgátló,mert eleve leállítja a petefészek működését, tehát a peteérést gátolja meg teljesen. Szóval akármilyen spermium is kerülne be, ha nincs mivel megtermékenyülnie,mert nincs ott egy pete sem!Szóval innentől kezdve, már mindegy is a további két pont,amit felsoroltál.


Másrészt, hibaszázalék mindenhol van.Ergo igen,van akinek olyan a szervezete, hogy valami miatt hirtelen egyszer nem hat a fog.gátló.Sokan mondják, hogy pl az antibiotikumok szedésének hatására...Tehát rendszeres szexuális élet és fog.gátló tabi mellett is megvan a teherbeesés.


Amennyiben szeretnéd elkerülni a terhességet, a tabletta mellett, mikor elélvez a párod,akkor ne a hüvelyedbe élvezzen. Szerintem ez a legbiztosabb módszer a védekezésre.

2013. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nem bennem szokott elmenni, de néha "előfordul", hogy kicsi marad.


Most pedig az előző "mensim" alatt is együtt voltunk, és bár tudom, hogy a szünetben is védve vagyok, több olyan tényező is közrejátszott, ami gyengíthette a tabletta hatásfokát. És igen, az az 1-2 mm-es valami még így, kicsit "nyomottan" is elég furcsa volt. Meg hát megijesztett, hogy görcsöltem, pedig sosem szoktam ennyit.


Mindenesetre rossz volt, gondolom neked is :( De megbeszéltük a szerelmemmel, hogy abbahagyom, hónap végén elmegyek nődokihoz és majd vele megegyezünk, mi legyen :)

2013. szept. 23. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!