Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló,1 tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló,1 tabletta kimaradt, lehet gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már több, mint 5 hónapja szedem a Jangee tablettát, de sajnos múlthét szombaton kimaradt egy. Mindig időben szedtem, sosem felejtettem el. Viszont a tájékoztató szerint, ha a kihagyott tabletta előtti héten volt szexuális aktus, akkor fenn áll az esélye a terhességnek. A párommal mi is szeretkeztünk a kihagyás előtti héten. Volt már valaki hasonló, vagy pont ugyan ebben a helyzetben? Kinek milyen tapasztalata van kihagyás esetén? Előre is köszönöm!
2013. júl. 8. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy kihagyott gyógyszer=lyukas gumi. Akkor sem biztos, hogy terhes leszel csak az esély meg van rá.
2013. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
....lehet lehet
2013. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy vagyok,bár nekem hétvégén kell megjönnie,de mivel nekem is első hétből maradt ki(nem tudtam pótolni sem),valamint már 2hét eltelt azóta ma reggel teszteltem,és nem akarok rémisztgetni senkit de szellemcsikos lett.. :/ nem is akarok azóta belegondolni,képzelheted milyen volt az előző 2hetem.. -.- az tuti hogy ha nem jön meg vagy késik tesztelek,de addig még gondolkodni sincs erőm ezen:/ Annyi benne hogy mi aznap voltunk épp együtt mikor kimaradt az az 1 szem tabi..
2013. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!