Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől hat a Jangee fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hat a Jangee fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Már 8 éve szedek fogamzásgátlót, most az utóbbi 2 évben Jangee-m van. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a gyógyszer a beágyazódást akadályozza meg? Mert most menstruálok, és a tamponon volt egy nyálkás anyag, és én teljesen úgy láttam, mintha egy magzat lett volna benne. Még a farokrész is adott volt, és most totálisan lesokkoltam :( Egyébként is abba akartam hagyni a gyógyszert, de azt hittem, hogy a megtermékenyítést akadályozza meg, nem azt, hogy beágyazódjon :(
2013. szept. 22. 19:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
És nyilván tudom, hogyan hat a jangee, a volina, meg felsorolhatnám az összes kombinált fogamzásgátlót, mert mindegyik ugyanúgy hat! Pluszba nőgyógyászaton dolgozom..
2013. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Ha ott dolgozol, akkor nyilván azt is tudod, hogy van hibaszázalék, különben nem esne senki teherbe fogamzásgátló mellett.


Nem értem, miért tartjátok lehetetlennek, hogy tényleg terhes voltam? Igen, lehet, hogy beképzeltem a magzatot, bár rohadtul nem úgy tűnt. De azt ne bizonygassátok már minden áron, hogy hülyeségeket beszélek, és kizárt, hogy egy életképtelen, megtermékenyült petesejtem levált.


Főleg, hogy az első válaszolónak nyilván fogalma sincs az egészről, mert van, akinek egyáltalán nem jár sem fájdalommal, sem vérzéssel a vetélés (csak később barnázik).



De köszi a segítőkész válaszokat.

2013. szept. 22. 20:27
 13/28 anonim ***** válasza:

Igen, van hibaszázalék, ami főleg akkor van, ha valaki nem rendesen szedi.

DE az, hogy teherbe ess mellette és el is vetélj, hát szerintem te lennél az első! Főleg, hogy láttad is a magzatot.


Ez már nevetséges, bocs, de kinevettelek..


Ha meg elvetéltél volna 4 hetes terhesen, semmit sem láttál volna, nemhogy eret meg farokrészt... És az meg aztán főleg ritka, ha valaki elvetél és csak barnázik, alig görcsöl...


Azt gondolod, hogy ez most veled mind megtörtént, mikor külön-külön is csoda lenne??


Lásd be, hogy az méhnyálkahártya volt és nem elvetéltél! Én szinte minden mensinél látom a méhnyálkahártyát..

2013. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ha esetleg másnak is van véleménye, tapasztalata, szívesen fogadom.

2013. szept. 22. 20:33
 15/28 anonim ***** válasza:
Áruld már el, akinek nem jár vérzéssel, az mégis hogy vetél el? Valahogy tisztulnia kell a magzatnak...
2013. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"A később barnázik" szerintem magában foglalja a tisztulást.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. szept. 22. 20:36
 17/28 anonim ***** válasza:
[link] Ajánlom figyelmedbe. Akkora, mint egy mákszam! Nehogy már farokrészt látsz...
2013. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ha gyakoris "tapasztalatokból" tájékozódsz...

Én naponta látok épp vetélő nőket, talán az 5 év alatt egyet láttam, aki csak kicsit barnázott. De aztán neki is megindult a vérzés..

2013. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Talán azért, mert akinek szinte észrevétlenül távozik a magzata, az nem rohan nőgyógyászhoz. Linkelhettem volna természetesen más oldalt is.

De ha ennyire nem adsz mások véleményére itt, akkor minek irkálgatsz nekem? Főleg az 51%-oddal, kb. látszik is belőle, mennyire lehetsz megbízható és igazmondó.

De kérlek hagyjuk, inkább olvasgatok fórumokon.

2013. szept. 22. 20:44
 20/28 anonim ***** válasza:

A hozzád hasonlóak pontoznak le, mert nem hisznek nekem. De nem hiszem, hogy ezen az oldalon bárkit is érdekelne a pontja, mert minden témakörben megy a lepontozás:)

Na meg a tinifiúcskáknak sem tetszik, hogy a megszakítás nem védekezés.


Különben olyan még mindig nincs, aki vetéléskor CSAK ÉS KIZÁRÓLAG barnázna.


Hiába olvasgatsz utána, TE NEM VOLTÁL TERHES.

2013. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!