Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki el tudná magyarázni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná magyarázni nekem vagy kijavítani hogy hogyan is hat az ecapelle esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
én úgy tudom, de javítsatok ki ha tévedek kérlek..ha beveszed a tablettát rendes időben, pl pár órára a baleset után, és annak hatására mondjuk pár nap múlva vérzel(így lejön a méhnyálkahártya) ha esetleg megtörtént a megtermékenyítés, a beágyazódásnak eleve kell 6 vagy 8 nap? szóval ha a méhnyálkahártya lejött akkor elméletileg a megtermékenyült sejthalmaz nem tud hova beágyazódni nem? így elhal és a menstruációval távozik? vagy hogy működik ez? kérem valaki pontosan magyarázza el nekem!!
2013. szept. 22. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudják pontosan, hogy hogyan hat az esemény utáni. Feltehetőleg ha az ovuláció előtt veszed be, akkor eltolja az ovulációt, ha utána, akkor pedig vérzést okoz, ezzel megakadályozza a beágyazódást.

De ezek csak feltevések.

2013. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem kimondottan okoz vérzést. Nem kötelező vérezni utána, ez csak egy mellékhatás.
2013. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!