Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 napja menstruáltam volt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 napja menstruáltam volt egy közösülésem ami rosszul sűlt el, beszereztem az eseményutánit és bevettem kb 10 órán belűll! ez egy egydarabos készítmény volt, németországba kapható, mennyire kell félnem? PiDaNa a készítmény neve

Figyelt kérdés
?????

2013. szept. 11. 21:40
 1/5 A kérdező kommentje:
írjon valaki , mert megbolondulok !
2013. szept. 11. 21:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nem esel teherbe nyugi.Hisz azért van a tabletta.

Én is vettem már be,és nem is lettem terhes!!

Ne aggódj emiatt.

2013. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettél ! :) gyorsan bevettem de ez egy német készítmény és semmit nem tudtam róla ! de most megnyugodtam akkor ! bízom benn h hatni fog , kicsit szarul vagyok tőle ... kiütött mint egy lovat
2013. szept. 11. 23:09
 4/5 anonim válasza:
Nyugi! Nem lesz baj, a tablettának lehetnek mellékhatásai és érezni fogod pár napig!
2013. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) megnyugodtam kicsit ! azt hiszem érzem ezt a szédülést bágyadtságot , kis émelygéssel ! kibírom... megérdemlem a hülyeségem miatt .
2013. szept. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!