Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben ugye kizárt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ugye kizárt, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Utoljára május végén voltam együtt a volt barátommal. Gumival védekeztünk, végül el se ment, később zuhanyzás közben csak orális szex volt. Azóta megjött 3-szor is rendesen időre és annyi ideig tartott ameddig szokott. Viszont most 20 napja késik. Elvileg van olyan, hogy valaki menstruál terhesség közben is, de ezt szerintem kizárhatjuk, mert nem élvezett belém még csak gumival sem.

Sokat idegeskedtem az elmúlt egy hónapban, lehet, hogy ez az oka? Idegeskedés miatt késhet 20 napot? Vagy van olyan, hogy egy hónapban kimarad? Szerintetek mi lehet a gond? Semmi jel nincs arra, hogy meg fog jönni, máskor mindig fáj a hasam és a mellem, de most semmi. Eddig mindig 30-33 napra jött meg, az elmúlt 3-4 évben sosem késett max. 1-2 napot.


2013. szept. 20. 17:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te vegyél vissza az arcodból :) Nem tudhatod, hogy mért nem kerestem fel eddig nőgyógyászt, vagy tévedek és teljesen tisztában vagy vele?
2013. szept. 22. 11:29
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, tényleg nem tudom, hogy a gép előtt töltött idő helyett, meg a kérdésed kiírására, illetve a válaszokra fordított idő helyett miért nem mentél el a 20 nap alatt, ha ennyire aggaszt, hogy a neten, egy ilyen oldalon felteszed a kérdést. Ha nincs pénzed (mert időd, amint látom van) magánra, akkor menjél sztk-ba. Azzal is többre mész, mint az itteni tippekkel. Amúgy késhet idegeskedés/ stressz miatt is 20 napot, sőt többet is, de ez most téged megnyugtat? Mi van, ha nem azért késik?pff...
2013. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem nyugtat meg. Pénzem éppenséggel lenne rá, inkább az idővel van gondom. Ha neked az zavarja a szemed, hogy vasárnap itthon vagyok, akkor légy szíves mondj nekem egy olyan nőgyógyászt, aki vasárnap rendel, örökké hálás lennék érte! :)
2013. szept. 22. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!