Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Na ebben az esetben mivan?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ebben az esetben mivan? Lehetek terhes? (nem hülye kérdés)

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek két éve. 26-án szexeltem, és tegnap vettem észre, hogy kimaradt valahol egy szem, mivel el voltam csúszva egy nappal. Az egészen biztos, hogy karácsony alatt és addig is, normálisan szedtem a gyógyszert, és 31-én meg 1-én is tutira bevettem, szóval szerintem valahol 27-30-a körül maradhatott ki egy nap, és nem vettem észre, csak szedtem tovább a gyógyszert és nem figyeltem a felírt napokat.


Veszek majd tesztet, meg minden, de ilyenkor van reális esély a terhességre?


2013. jan. 3. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kellene h baj legyen.. de lehetséges.. :S
2013. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhanyagolható az esély. Ne parázz:)
2013. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hiszen két éve szeded a tablettát.. az orvosok is azt mondják, hogy a tabletta abbahagyása után kb 3 hónapra rá van reális esély a teherbe esésre.. te viszont szedted előtte is, utána is.. szerintem nincs miért aggódnod, de egy teszt természetesen nem árthat.
2013. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!