Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben ugye kizárt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ugye kizárt, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Utoljára május végén voltam együtt a volt barátommal. Gumival védekeztünk, végül el se ment, később zuhanyzás közben csak orális szex volt. Azóta megjött 3-szor is rendesen időre és annyi ideig tartott ameddig szokott. Viszont most 20 napja késik. Elvileg van olyan, hogy valaki menstruál terhesség közben is, de ezt szerintem kizárhatjuk, mert nem élvezett belém még csak gumival sem.

Sokat idegeskedtem az elmúlt egy hónapban, lehet, hogy ez az oka? Idegeskedés miatt késhet 20 napot? Vagy van olyan, hogy egy hónapban kimarad? Szerintetek mi lehet a gond? Semmi jel nincs arra, hogy meg fog jönni, máskor mindig fáj a hasam és a mellem, de most semmi. Eddig mindig 30-33 napra jött meg, az elmúlt 3-4 évben sosem késett max. 1-2 napot.


2013. szept. 20. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet az idegeskedés miatt gyomorfekélyed van és akkor a lukon ki tudtak úszni a kis genyók a gyomrodból, és átmentek a méhedbe és ott megtermékenyítettek.
2013. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A terhesség alatti menstruáció nem pont olyan, mint a rendes, inkább pecsételő vérzés, vagy barnás folyás. Nem hiszem, hogy terhes lennél.
2013. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Gondolod, hogy majdnem 4 hónapos terhesség nem látszana meg rajtad, meg nem lenne semmi jele?:DDD Na ne röhögtess. Van, aki alig hízik, de azért egy baba az baba.
2013. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Utoljára május végén voltam együtt a volt barátommal."


Ha mással viszont voltál együtt azóta, akkor lehet, amúgy nem.

2013. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy. A pocakod már látszana. A stressz okozhatja a menstruáció kimaradását/késését. Ha ezen még tovább idegesíted magad az nem jó, saját megnyugtatásod érdekében vegyél egy tesztet.
2013. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ostobábbnál ostobább válaszokat, tisztelet a kivételnek. Ha egyesek képesek lennének értelmezni a szöveget akkor jól kivehető, hogy én is írtam, hogy KIZÁRTNAK tartom a terhességet. A kérdés az lett volna, hogy mégis mi lehet az oka, mivel a terhesség KIZÁRT. De úgy látom itt annyira alul szocializálódott emberek vannak, hogy képtelenek az értelmezésre. Egyébként az első bekezdést csak amolyan bevezetésnek szántam, hogy ne olyan válaszok jöjjenek, hogy "terhes vagy"...
2013. szept. 20. 18:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Elnézést, de te a főcímben tényleg a terhességre kérdeztél rá.
2013. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen az igaz, ez esetben én is elnézést kérek, lemaradt a végéről az, hogy , "akkor mi lehet a gond?"

Eredetileg úgy akartam, hogy "Ebben az esetben ugye kizárt, hogy terhes legyek, akkor mi lehet a gond?"

2013. szept. 20. 19:26
 9/13 anonim válasza:
A biztonsag kedveert vegyel tesztet, es ha kesobb sem jon meg, keresd fel az orvosod.
2013. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy egy nagyon ostoba nő. Minek teszed fel a kérdést,ha te is kizártnak tartod, okoskám. Az első 4 mondatod másról sem szól, mint igazolás keresésről azzal kapcsolatban, hogy nem vagy, nem lehetsz terhes. Mi a töknek írod le ezt, ha nem is ez a kérdésed. Tetted volna úgy fel a kérdést, illetve fejtetted volna ki úgy, hogy :Tudom, hogy nem lehetek terhes, mert ez kizárt, viszont késik 20 napja a menstruációm, mi lehet a gond? De nem... Egyébként meg ha nem lennél ilyen ostoba, akkor ezt egy nőgyógyásztól kérdeznéd meg, nem pedig laikus emberektől, akik találgatásokba kezdenek. Szerintem vegyél vissza az arcodból és tanulj meg fogalmazni!
2013. szept. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!