Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17éves vagyok és szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves vagyok és szeretném meg tudni hogy mikor kezdjem el a fogamzásgátlo szedését?

Figyelt kérdés
már nem vagyok szüz 5honapja,és már ugy gondolom,ogy ideje lenne el kezdenem..de sok "rém hírt" hallottam rola pl.pattikat okoznakkor rendszertelen menszeszt,stb...mi igaz ebböl??
2009. nov. 4. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csodálkozol,ha r.bancnak tartanak?

Nem semmi :-D

Én is 17 évesen feküdtem le először a barátommal,akivel már 1 éve együtt vagyunk.

Szóval egy sráccal szexelek csak,igaz több mint 5 hónapja.

Jah,és nem szedek fogamzásgátló tablettát...tönkre teszi a hormonháztartásodat.Azt pedig ne felejtsd el,hogy nem csak a funkcióját látja el,hanem kihat a többi szervedre is pl: májad,veséd stb...


Aztán majd 10 év múlva megadják magukat.

különben meg,ha nincsen állandó partnered,akkor amúgy is jobb az óvszer,mivel az véd a nemi betegségektől is.


Szia!


18/L

2009. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sztem ez teljesen az ő magánélete és a saját döntése, és nincs jogotok minősiteni. Lehet h ő egy kicsit jobban kivánja a szexet mint az átlag, de normális partnert nem talál... de mind1 senkinek semmi köze hozzá:) Élj úgy ahogy jól esik... egyszer élünk:) a fog.tabiról pedig annyit hog yén 16 évesen kedztem mert rendszertelen volt a menzeszem és ezt irták fel.. még mindig nem élek szexuális életet, de csak pozitiv hatásai voltak a tabinak. Nőtt a cicim, kevesebb pati... stb:)

de mindenféle képpen beszélj egy nőgyógyásszal:)


17/L

2009. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
de én télleg nem akartam így alkítani a nyaramat..:S de már bánom h 3-4fiu volt 5honap alatt...de ez hoszabb történet:S :D köszi mindenkinek a válaszát:D
2009. nov. 5. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!