Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedését...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedését hogyan lehet abbahagyni? Van valami minimális időkorlát amíg mindenképpen szedni kell?

Figyelt kérdés
Most tervezzük a barátommal az első szeretkezést, de mivel mindketten szüzek vagyunk én fogamzásgátlóval szeretném. De ha véletlenül nem lenne maradandó a kapcsolat nem tudom mennyi idő után tudom abbahagyni a szedését.
2011. okt. 11. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már felírattad és el is kezdted szedni,szerintem szedd végig azt az egy levelet,mert akkor fog megjönni,29.napon.Ha korábban abbahagyod felborulhat a ciklusod.
2011. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem szedem, most fog megjönni és akkor fogom kezdeni.
2011. okt. 11. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt az 1 levelet (ha úgy alakul) azt szedd végig.
2011. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat csak féltem hogy sokáig kell szednem, de akkor így bárhogy is legyen nem kell ettől tartanom. (Bár szeretném, ha nem csak a szüzességem venné el! :S)
2011. okt. 11. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha így állsz hozzá, és attól félsz, hogy az első szex után elhagy, akkor talán le sem kellene vele feküdni. Tablettát meg főleg nem kellene szedni miatta.

Egyébként szedheted egy hónapig, csak ha utána újra szedni akarsz, akkor nem árt várni pár ciklust.

2011. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha véletlenül, hangsúlyozom, hogy csak szeretnék felkészülni minden esetre, nem jönne össze, az biztos hogy jó ideig úgysem leszek senkivel... :S
2011. okt. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!