Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos közösüléssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos közösüléssel tényleg ekkora esélyem van teherbe esni?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy ún. Pearl-indexen, hogy 100 nőből 35 teherbe esett ilyen módszerrel. Nem valószínű, hogy azért, mert mondjuk nem vette ki a férfi időben, és beleélvezett? Én személy szerint esélytelennek tartom, hogy valaki attól legyen pl. terhes, mert ráélveznek a csiklójára, pl.

Azok a párok, akik babát akarnak, annak is 20% az esélye, ha peteéréskor rendesen beleejakulál a férfi.

Nektek mi erről a véleményetek?

Nemet és kort is ha kérhetnék, köszönöm. :)


2013. szept. 2. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

"hogy az egesz meg a 1900 evek legelejere nyulik vissza"


"Képletről" egy szó sem esett.

Mellesleg miért lehetne "elavult egy képlet"?


Fogadd el, hogy nincs igazad. A Pearl-index nem ősrégi, pont idén csinálják újra, 1,5 év múlva már meg lesznek a 2013-as eredmények. Tudom miről beszélek, hiszen ilyen örökben mozgok.

2013. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

És igen, nem veszi alapul a ciklus napját például. És akkor mi van? Mi köze a peteérésnek az óvszerhez? Hiszen ha nem szakad ki, akkor nem fog teherbe se a ciklus 1., se a 14. napján!

Akinek meg annyi esze van, hogy spermiciddel védekezzen, az meg vessen magára. Egyik napon sem nyújt védelmet - ahogy a megszakítás sem.

Így teljes a Pearl-index. Mi értelme lenne, ha csakis a peteéréskor vagy menstruációkor lévő adatokat vázolnák fel?

Semmi!

2013. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Megint kezdődik a veszekedés!

Egy valamit kellene cask tisztazni a Pearl idex-el kapcsolatban, hogy olyan valoszínűség számítást alkalmaz, amiben a megtermékenyítési eshetőség 100%, amit ugye mindannyian tudunk, hogy sajnos nem így van, hisz akkor nem lenne ennyi nő, akinek sokatig próbálkozás után sem jön össze a kívánt terhesség.

Bár nem értem, miért kell megint egymást lehurrogni, miért nem lehet elfogadni, hogy mindenkinek más a váleménye, meglátása, hisz csak véleményt kért a kérdező, és nem kioktatást!


36N

2013. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szép kis veszekedést szítottam :(

Köszönöm szépen utolsó válaszadó like járt érte!

Igen, szerintem nagyon kevés annak az esélye, hogy valaki így essen teherbe, max, ha azt mondják, hogy megszakítással védekeztek, közben meg a pasi belement... Max erre mondják a nők, hogy "véletlenül" lettem terhes...

2013. szept. 3. 09:08
 15/16 anonim ***** válasza:

Majd nezz nagyokat amikor teherbe esel.


Nagyon sokan esnek igy teherbe, fogd mar fel a kicsi agyaddal! Nogyogyaszaton dolgozom, van ralatasom...

2013. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam egy tesztet, igaz nem reggeli első vizeletből, de szerintem így is ki kellett volna mutatnia, ha terhes lennék. Negatív lett, és ma már a 13. napnál tartok és még nem jött meg.
2013. szept. 9. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!