Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos közösüléssel a...

Megszakításos közösüléssel a peteérés napjaiban (sűrű együttléttel) mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A 7.dpo-n volt egy pirosas barna nagy folt a bugyimon és aznap enyhe mensi jellegű görcs.Most vagyok a mensi napján,de még nem jött meg,semmi görcs,semmi jel egy kevés pattanáson és egy kis hátfájáson kívül.Melleim nem fájnak,kicsit viszketnek.Tulajdonképpen azért nem védekezünk komolyabban,mert mindegy,ha a baba jönni akarna,akkor engedjük.Szerintetek a leírtak alapján?Vélemények??

2013. aug. 5. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj holnap reggel:) ebből még lehet baba:)
2013. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esélyes:)
2013. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
még mindig semmi,eddig mindig pontos volt,kivéve az előző ciklusom,de akkor 2 nappal hamarább jött..
2013. aug. 5. 22:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Várd meg a reggelt és tesztelj :) Drukkolok :)
2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi :) el kezdett fájni a hátam is,lehet menses,terhességi jel nem tudom,lehet-e,reggel tesztelek.
2013. aug. 5. 22:37
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
2013. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett a teszt eredménye?
2013. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
még nem csináltam,úgy döntöttem 3 napos késés után fogok :O de ennyit még sose késett,mindig pontos volt.
2013. aug. 7. 09:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Reggel teszt :) en is igy lettem babas :)

udv,17 hetes kismama

2013. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ma volt egy kis barna folt és halvány piros,nem görcsölök csak picit néha,és volt eddig pár csepp pirosabb is,azt hiszem elveszett a remény :(
2013. aug. 7. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!