Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos közösüléssel a...

Megszakításos közösüléssel a peteérés napjaiban (sűrű együttléttel) mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A 7.dpo-n volt egy pirosas barna nagy folt a bugyimon és aznap enyhe mensi jellegű görcs.Most vagyok a mensi napján,de még nem jött meg,semmi görcs,semmi jel egy kevés pattanáson és egy kis hátfájáson kívül.Melleim nem fájnak,kicsit viszketnek.Tulajdonképpen azért nem védekezünk komolyabban,mert mindegy,ha a baba jönni akarna,akkor engedjük.Szerintetek a leírtak alapján?Vélemények??

2013. aug. 5. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
megjött?
2013. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen :((( újabb csalódás
2013. aug. 7. 17:50
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem értem, miért csalódsz (újra), ha megszakítással szeretkeztek? Ha ennyire szeretnél babát, ne szakítsátok meg a végén, ha meg mindegy egyelőre, de mégis csalódásként éled meg, akkor belül már igenis szeretnéd. Beszéld meg pároddal és ha a körülmények is engedik, ne várjatok, nehogy később meg sok időbe teljen, mire sikerül ;)

Sok szerencsét!

2013. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:) tényleg szeretném nagyon,csak a körülmények egyenlőre nem engedik sajnos,ezért beszéltük meg párommal,hogy megszakítással szeretkezünk,így ha akar jönni,örömmel fogadjuk,egyenlőre viszont élesben nem merjük,bár én már nem szeretnék éveket várni.csalódásként élem meg,mert szívemmel vágyom rá nagyon,és mindig bízom a csodában,hátha
2013. aug. 10. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!