Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség lehet még ebből? Fonts

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség lehet még ebből? Fonts

Figyelt kérdés
Április 7-én szeretkeztünk a barátommal, nem védekeztünk,de nem is élvezett belém,talán egy csepp,ha bejutott...2terhességi tesztet csináltam az eset után 14,15 nappal,negativak lettek,bár mindkettőt csak addig tartottam a vizeletemben,hogy alig futott fel.Azota 4-szer megjött a menstruáciom,rendszeresen.Semmi terhességre utalo jelet nem érzek,nem is éreztem.Az eset ota nem volt semmilyen testi kapcsolatom.Az a problémám,hogy 3 napja kellett volna megjonnie ,de nem jött.Tudom nagyon felelőtlenek voltunk,igaz ez volt az első,hogy nem védekeztunk,de nagyon elszabadult a pokol..sajnálom is.Az lenne a kérdésem,hogy lehetek terhes?21.hétben lennék áll.,de nem látszik rajtam,hogy baba lenne...Nagyon fontos,meg vagyok ijedve.17L
2013. aug. 30. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt már nagyon sokszor kiraktad, de ugyanazt lehet csak elmondani

1. mivel április régen volt, látszana ha terhes lennél

2. ha tesztet csinálsz, csináld normálisan

2013. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem rugdos?

Akkor nem vagy terhes!

2013. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes,más miatt késik.
2013. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugodj meg, nem vagy terhes.
2013. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!