Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal voltunk együtt, de csak a legvégén vettük észre hogy ki szakadt a gumi. Ki mostam, vagyis legalább is próbáltam ki mosni a vaginámat. Be akartam venni esemény utánit is ma, de azt mondták 15 évesen nem szabad, aztán azt mondta egy nőgyógyász, hogy menstruáció után 10nappal nem lehet baj, én meg 5napja voltam beteg. Szóval nincs miért aggódnom? Majd fogunk csinálni terhességi tesztet is. Nem érzem magam furcsán, nincs miért aggódnom?

2013. febr. 15. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis nőgyógyász.

Mintha egy abortusz kevésbé megterhelő lenne egy 15 évesnek.


Igen, lehet baj.

NEM zárja ki semmi, hogy ne lehetne korábban peteérésed.

A kimosás pedig semmit sem ér. Sőt még növelheti is a kockázatot.


Ó és a menstruáció NEM betegség.

2013. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj el teenager ambulanciára, és irass fel eseményutánit. Amíg még időben vagy!! :)
2013. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!