Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet terhesség?

Figyelt kérdés
3 napja múlt el a menstruációm. Tegnap együtt voltam a barátommal, elkapott minket a hév, és védekezés nélkül csináltuk. Tudom hogy ezt nem szabadott volna, és most kicsit rossz a kedvem emiatt. Az előváladékban is lehetnek spermiumok, de kb mekkora az esélye h én most (vagyis a menstruáció után 2. napon) teherbe estem? Most nagyon parázok, lehet h előbb kellett volna gondolkodni :(
2012. ápr. 21. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, miért tetted fel a kérdést.

Te is nagyon jól tudod, hogy a védekezés nélküli aktusból (tök mindegy, hogy mikor történik), lehet gyerek.

Igen, előbb kellett volna gondolkodni.

2012. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, de kicsi az esély. menj el nődokihoz, és vegyél be 72 órásat.
2012. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom, nem vagyok hülye. Csak én úgy olvastam h a menstruáció utáni napokban nagyon kicsi az esélye h terhes lehetek... Ezt jól tudom, vagy eléggé nem? :)
2012. ápr. 21. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem jól tudod.

1. Az, hogy mikor vagy termékeny attól függ leginkább, hogy hány napos a ciklusod. Rövid ciklus esetén normálisan is lehet ovu menzesz után nem sokkal.


2. A spermiumok 3 napi elélnek a nőben, így hiába csak később van ovud, akkor is teherbe eshetsz.


3. Ha nem csinálsz ovu tesztet és nem vezeted a hődet, akkor nem igazán tudhatod mikor van ovud.


4 Akár stressz, akár gyógyszer, akár egyéb tényező is változtathatja az ovu időpontját.


5. Spontán peteérés is létezik a világon.

2012. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oh köszi a választ :) Nem élvezett belém a barátom, de szerinted inkább vegyek be 72 órásat??? Nagyon nagyon félek hogy most mi lesz :(
2012. ápr. 21. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen inkább vegyél be. Nem éri meg kockáztatni...
2012. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mekkora az esély, ha 100 millióból 1, akkor is lehetsz te az az egy. (És ennél jóval nagyobb az arány...)
2012. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem mondok semmit, azt csinálsz, amit akarsz.

Ha beveszed, akkor nagy vszínűséggel nem leszel terhes. Viszont ha mondjuk nemsoká egy neccesebb időszakban kiszakad a gumi, akkor b.szhatod, mert nem vehetsz be másikat.

Neked kell mérlegelni. Vagyis inkább szex előtt kellett volna.

2012. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam már igy mint te, három hétig halálra idegeskedtem magam,mig megjőtt.Hát soha tőbbé nem csinálom.Ráadásul esemény utáni tabletát sem vettem be,mert nem gondoltam,hogy az előváladékból is nagy az esélye a terhességnek.Magyarán jó nagy hülye voltam!Szerintem gyorsan szedjél be egy esemény utáni tabletát,hogy ne idegeskedj!
2012. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!