Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
Ma múlt el a menstruációm és hnap kell bevennem a gyógyszert,de még csak most kezdtem, be szedtem egy hónapot már és 2x elment bennem a barátom mai nap,érdekelne csak,hogy mennyi az esélye így a terhességre?Köszönöm!:)

2012. ápr. 13. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Esely..mindig meg van!:)))))
2012. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már rugdalt is a kicsike.
2012. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amúgy nem lehet elégszer itt elpofázni, hogy a második levelet el kell kezdeni, legalább egy jó pár szemet és akkor vagy védett. gratulálok, IGEN, TERHES VAGY.

ha kamu, akkor is gratulálni tudok csak.

2012. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Terhes vagy;)
2012. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá :) Van akik évekig próbálkoznak gátló nélkül és még úgy sem sikerül a baba.Sztem nyugodj meg nem lesz semmi!
2012. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ahaa oks utsóó..akkor most nyugtasd meg h soha nem lehet gyereke.xd
2012. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 16:52

Hülyeség. Ez ugyanis gyógyszerfüggő. Van olyan is, ami az első szem beszedésétől véd, ha a menstruáció első napjától kezdik el szedni, van amelyik egy hét után véd stb. Egy hónapi gyógyszerszedés után szerintem igencsak kicsi az esélye annak, hogy terhesség lesz belőle.

2012. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
biztos is, az nem tudom milyen nagy hormontartalmú gyógyszer lehet, de valszeg olyat ír föl egy 15-20 év közötti kiscsajnak a nőgyógyász..
2012. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 adriennjeni válasza:
szerintem nem lesz belőle probléma, de gyógyszer mellett is van esély a terhességre, mivel nem minden szervezet egyforma. csak azt nem értem, h egy normális kérdésre miért nem lehet normálisan válaszolni. hozzáteszem NEM KÖTELEZŐ kommentálni! Sajnos te sem és én sem úgy jöttünk ki anyánkból, h mindenre tudjuk a választ, de látod azért akad olyan is! :/
2012. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!