Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem 72 órás eseményutánit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem 72 órás eseményutánitablettát. Rá 46 órára megint történt az 'aktus'. Mekkora esély van terhességre?

Figyelt kérdés
Ezelőtt 2-3 hónappal szedtem 1 hónapig fogamzásgátló tablettát.és elméletileg 3-4 nap múlva jönne meg a menzim.

2012. ápr. 10. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ejjj de sok eszed van. Ha utána szexeltél megint, mi a f.sznak vetted be?
2012. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt mondták több helyről is,meg felvilágosító órákon is mind, hogy bevétel után 4-5 napra védelmet nyújt ..
2012. ápr. 10. 21:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Most hogy is van ez?
2012. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 -=Koldus=- ***** válasza:
Védekezni luxus??
2012. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság. A tájékoztatóban is benne van, hogy utána már nem nyújt védelmet.

Luxus lett volna elolvasni?

2012. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom meddig nyújt védelmet.
2012. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Minden órán aztmondták hogy pár napig védelmet nyújt.. Akkor az semmit sem jelent hogy előtte 2 hóval szedtem fogamzásgátlót is, meg menzesz előtt 2-3 nappal vagyok?
2012. ápr. 10. 21:32
 8/12 xStefix ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen órán és ki mondta, de elég durvát állított. Oké, hogy a 72 órás egy lórúgással ér fel, de inkább ne nyugtassanak senki kezdőt (és felelőtlent) azzal, hogy még a bevétel után is biztonságot ad.. most aztán parázhatsz te is, hogy így van-e tényleg, látod.

Az, hogy korábban szedtél tabit, most már nem jelent semmit. Még abban bízhatsz, hogy közel van már az esedékes mesid és remélhetőleg már nem vagy fogamzóképes állapotban.

De szerintem tanulj ebből az esetből, mert legközelebb már nem biztos, hogy szerencséd lesz! A Természet nem nézi, hány éves vagy és kész vagy-e a gyerekvállalásra. Ha úgy jönnek össze a dolgok, a baba megfogan, nem tudsz mit csinálni...

2012. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek semmit nem jelentenek. Sokszor akik szedik a tabit, majd szándékosan babát akarnak, már a következő hónapban próbálkozhatnak. Szóval az előző hónapban szedett gyogyi már nem véd meg.

És mensi előtt is teherbe lehet esni.

De egyébként most komolyan. Miért nem olvastad el a tájékoztatót?

2012. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Most aztán jól kicsesztél magaddal.

Ha bogyót szedsz és ha már 1 szemet kihagysz, az már nem véd rendesen. Főleg nem az, amit 2 hónappal ezelőtt vettél be...

72 órás bogyesz meg egy hormonbomba, jól felborítottad vele a ciklusodat. Ha szerencséd van nem leszel terhes, de most dilemmázhatsz, hogy mi van. Olvasd el a betegtájékoztatót, hogy mit ír.

Amúgy luxus gumit húzni?

2012. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!