Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktus közben észleltem h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus közben észleltem h kiszakadt az óvszer, magömlés nem volt, mekkora az esély a megtermékenyülésre?

Figyelt kérdés
Aktus közben, egy kicsúszásnál éreztem hogy az óvszer kényelmetlen, vagyis kiszakadt, mert felcsúszott teljesen. Azonban az aktus közben nem észleltem hogy baj lenne az óvszerrel, és valószínűleg a hímvessző kicsúszásakor keletkezett a hiba. A menstruációt követő 1-2 napban volt a dolog, de magömlés nem következett be. Ilyen esetben mennyire következhet be a megtermékenyülés?
2009. júl. 12. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég kis esély van rá. Viszont az előváladékban is vannak spermiumok, és a menstruáció utáni szexnél sem biztos, hogy nem esik teherbe a lány...

A legbiztosabb a terhességi teszt, vagy ha 72 órán belül vagytok, akkor egy sürgősségi 72 órás tabletta, és utána terhességi teszt. (gyógyszertárban elmondják, hogy hány nap után biztos az teszt eredménye, meg hogy mik a tabletta veszélyei)

2009. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!