Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom óvszerben nemélvezi a szexet, de a fogamzásgátlót nemakarom szedni mert 17 vagyok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 14:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Pharmatex megszakítással vagy a Nuvaring hüvelygyűrűben kevés hormon van.
2013. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Lamakid333 ***** válasza:
51%
Pharmatex-et semmi képpen sem ajánlom, Mi 1 évig csináltuk megszakításossal, majd egy alkalommal gondoltuk kipróbáljuk a Hüvelykúpot. Az eredmény terhesség lett, szerencsénkre (vagy pechünkre), természetes úton elment a baba, de 2 pozitív terhességi teszt is bizonyítja hogy ott volt. Másrészt én ugyan így voltam a barátnőmmel, aki mostanra a feleségem, és terhes (akartuk a babát). Az előttem szólónak pedig csak annyit hogy nálunk is nagy a korkülönbség (11 év) ezért működött. Fiatalon szerintem esélytelen ilyen mértékű önkontrollt gyakorolni, másrészt azokra a bizonyos napokra is nagyon ügyeltünk amikor éppen termékeny volt. De tény hogy a megszakításos módszer csak a naptár módszerrel együtt ér bármit is, különben az eredmény majdnem biztos hogy terhesség lesz.
2013. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!