Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom óvszerben nemélvezi a szexet, de a fogamzásgátlót nemakarom szedni mert 17 vagyok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

..ja, még anyit hogy a fogamzásgátló tabletta szedését én egyáltalán nem javaslom (sem most sem később), a megszakításos módszert pedig még annyira sem, mert az előváladék is okozhat "problémát"..


(10-es)

2013. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9-es, tudom, ezért is irtam, h ő már jobban tudja magát kontrollálni. ha meg nekünk ez bevált, és jó, akkor miért váltanék?
2013. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem is vált be nektek. Ennél nincs olyan, hogy bevált. Majd várom a baba, vagy a meddőségi híreteket!
2013. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Meddőnek akkor tekintenek vkit, ha 1éves folyamatos próbálkozás után SEM esik teherbe.
2013. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%

Van 20 féle gumi ebben az országban..próbálta mindet? Ha igen, akkor nyafogjon!!


Megszakításos módszer, na úgy látom megint itt van a sok retkes szájhős.


Védekezés nélkül ne kúrjatok!

2013. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jaj ne beszélj már félre. A lényeg, hogy mikor valaki védekezési tanácsot kér, nem kell jönni a megszakítás tanácsolásával. Azt meg felesleges leírni, hogy "nekünk bevált" 1. ilyen nincs, 2. senki nem kérdezte.
2013. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekünk nem lenne katasztrófa! És nem vagyunk tizenévesek! 17évesen én is óvszerrel csináltam! Remélem akkor mostmár megegyeztünk, és nincs több sárdobálás. Köszi!
2013. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Keresd meg h hol tanácsoltam ilyet? Leirtam, h mi h csináljuk, de egy szóval se irtam, h csináld te is igy! szokjon hozzá a gumihoz!!!!
2013. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor nem tanácsoltad. Bocsánat. Nem az volt a kérdés, hogy te mivel csinálod, meg neked nem lenne gond... (és igen, ilyenkor "beszólok", hogy a 17 éves előtt ne legyezgessék a megszakításos védekezés dumát. Tökre nem témába illően mellesleg. Ez lenne a lényeg.)
2013. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Biztos h nem tőlem hallotta először:D Csak körülnéz az oldalon, már megtalálja. Úgyh ne már h engem okolj. Van még a pharmatex-es megoldás, más nem igazán van. Én viszont tablettaellenes vagyok.
2013. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!