Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet belőle baj? Mirabella...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle baj? Mirabella fogamzásgátlót szedek.

Figyelt kérdés
A második levél 17.szeménél jártam mikor a párom elment bennem. most a 3.levél 6.szeménél járok,normális vérzésem volt a szünetben 5 napig tartott..(tudom hogyha szedem a tabit akkor nem menstruáciom van, hanem megvonásos vérzés.)olvastam olyat h 1 nő a 3-4.honapban vette észre h terhes addig ugyanugy megvolt neki és nemgondolta h baj van, fog.gátlot meg már régota szedett. A párom aztmondja h feleslegesen idegeskedem ugysincs baj. Lehet hogy "hülyén" hangzott amiket leirtam,de ez van ..eléggé félek...:/ és normális válaszokat szeretnék!
2013. aug. 26. 20:57
 1/4 anonim válasza:
Ha rendesen szeded, akkor mindegy melyik nap megy el benned a párod, az esély arra, hogy terhes legyél rettentő minimális.
2013. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendesen szedem! olvastam még olyat is h 1 honapba 1x mehet el bennem..de akkor gondolom ez is baromság.. ja és köszönöm a választ!
2013. aug. 26. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szeded, tehát mindennap ugyanabban az időpontban és nem volt hasmenésed vagy hányás a bevételtől számított x órán belül (tájékoztató írja, hogy mennyi az annyi), akkor teljesen védett vagy. A legtöbb ilyen fogamzásgátló mellett terhes lettem sztoriból kihagyják, hogy nem megfelelően lett szedve vagy antibiotikum szedés mellett (semlegesíti a fog.gátló hatását!) esett teherbe.


Egyébként fog. gátló mellett inkább csak azért lehet "gond" hogy elmegy benned a párod, mert elég durván meg tudja borítani a hüvelyflórát. Szokj rá a tejsavas irrigálásra, (hüvelyöblítés, dm, rossmannban vagy gyógyszertárban árulnak hozzá kelléket) különben csúnya dolgok alakulhatnak ki. Hüvelygyulladás pl.

2013. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendesen szedem mindig ugyanakkor, hányás-hasmenés még nemvolt, más gyogyszert még nem szedtem mellette.

hüvelyöblítéshez "Colpo Cleaner-t" használok:)

2013. aug. 27. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!