Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély a teherbeesésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a teherbeesésre így? Holnap elmegyek dokihoz, de mire számítsak? (hányás)

Figyelt kérdés

3 éve szedem a gyógyszert.

A mostani levelet 17.-én kezdtem el szedni, előtte 13.-án jött meg. Előző héten 23.-án együtt voltam a barátommal, másnap, 24.-én (szombaton) sajnos 17:00kor bevettem a bogyót, de 19:00 után nem sokkal hánytam, rosszul voltam nagyon. Eszembe se jutott újat bevenni, nem is volt nálam a tájékoztató. Ma wc-zés közben egy icipicike vér is jött (nagy wc), de nem "hátulról", hanem előről, de tényleg csak egy pöttynyi, meg picit nyom az alhasam. Kérdés, hogy van-e rá esély hogy 3 év szedés után esetleg kihánytam volna és teherbe estem volna az előző nap miatt?:(

Köszönöm előre is, holnap elmegyek orvoshoz, csak kérdezem, hogy mire számíthatok vajon.


2013. aug. 28. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gond
2013. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A legrosszabb hogy nem tudtam bevenni a pótló tablettát és nem tudom, nagyon félek, hogy amit előtte nap csináltunk, az lehet hatással.. de csak nem. Jobb félni mint megijedni, sohasem jártam még így 3 év alatt.
2013. aug. 28. 21:16
 3/14 anonim válasza:
szerintem is megnyugodhatsz, én 2 és fél éve szedem, én is hánytam már ki és nem is vettem be másikat helyette és nem lett belőle semmi probléma, csak akkor kezdj izgulni ha késik :)
2013. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Okés, köszi:) Azért akkor is megkérdezem az orvost, de gondolom megnyugodni csak akkor fogok, ha a következő szünetben rendesen megjön.:)
2013. aug. 28. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:

2 óra alatt nem szívódhatott fel teljesen, tehát ez olyan, mintha kihagytál volna egy szemet, ráadásul nem pótoltad..


Igen, van esély a terhességre! Az meg mindegy, hogy hány éve szeded.

2013. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudtam volna pótolni, bár ezt nem írtam oda, de nem volt már nálam, és másnapig nem volt lehetőségem amúgy se bevenni!:( És addigra rég letelt volna a 12 óra.
2013. aug. 28. 22:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell magyarázkodnod :)

A te esetedben kimaradt egy szem, tehát teherbe eshetsz. A körülmények senkit sem érdekelnek, és hiába nyugtatod magad ezzel.

2013. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mostmár az van, ami van, majd megtudod.. nyugi...
2013. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha nyers és bunkó voltam, de nem értem, minek tetted fel a kérdést, hiszen a betegtájékoztatóba is tuti benne van, hogyha kihagysz egy szemet, teherbe eshetsz.
2013. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
"a körülmények senkit se érdekelnek, hiába nyugtatod magad ezzel" - Hát kösz szépen, de gondoltam mielőtt valaki azzal jönne, hogy te balf..sz, miért nem vetted be akkor? Ezt megelőzendően írtam, hogy NEM VOLT NÁLAM. Nem magyarázkodásképp. Elolvastam már a tájékoztatót is, és ez a második hét volt. Elmegyek az orvoshoz holnap úgyis és ő majd megmondja, hogy mit tegyek. Azért köszi.
2013. aug. 28. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!