Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg nagyon káros a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon káros a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Kialakulhat a meddőség tabi szedése után? Most az olyan mellékhatások nem érdekelnek hogy felfájás stb. hanem a komolyabb következmények. Szóval kialakulhat e meddőség, ha lehet gyerekem lehet-e valami baja meg ilyesmik. Sokmindneki azt mondja hogy aki teheti ne szedje, de miért?
2009. okt. 27. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

NEM NEM NEM és NEM.

ha betartod az utasításokat, ha rendszeresen jársz szűrésekre, és ellenőrzésekre nemlesz tőle semmi bajod...

akik azt terjeszteik h baromira káros, azok vagy nem szedhetnek, pedig szeretnének, vagy rémhíreket hallgatnak és bedőlnek mindennek, vagy konkrét esetről tudnak, csakhogy a mesélő fél eltitkolt bizonyos dolgokat, pl: jajjj....meddő lettem, stbvstbstb.....csakhogy aztmár nem meséli el h pl nemvette észre a jeleket, a pecsételő vérzéseket időnként, nemment vissza vele a dokihoz, 10-15 évig szedte a tablettáját egyhuzamba, nemjárt ellenőrzésre, stb. ilyenkor mindig szeretik eltitkolni az olyan dolgokat, amiben ők is hibásak....

2009. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szóval csak ilyen enyhe mellékhatások lehetnek? Attól félek hogy nem találja el a doki hogy nekem melyik lenne a legjobb, van ilyen?
2009. okt. 27. 13:05
 3/17 A kérdező kommentje:
Meg anyu a szülészeten dolgozik, azt mondta ő tudja milyen tabi kell nekem, nem kell elmennem dokihoz, hoz receptet és kész. Belemenjek vagy pedig menjek el azért dokihoz?
2009. okt. 27. 13:07
 4/17 A kérdező kommentje:
13:06 ez mind a tabi miatt? Úristen....
2009. okt. 27. 13:10
 5/17 anonim ***** válasza:

nem, az nem a tabletta miatt van. hanem az ország helyzete miatt. az embereknek egyre nehezebb megélniük, egyre kevesebb pénzből élnek, és egyre többet kell kifizetniük a megélhetésre. és EZÉRT születik kevesebb gyerek. nem a fogamzásgátló miatt.

nyugodtan szedhetsz gyógyszert, csak járj el szűrésekre, és inkább menj el orvoshoz, aki felír neked tablettát, ne anyukáddal hozasd el.

2009. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ennek a cikknek semmi köze a tablettákhoz. Max mivel valaki szed tablettát, ez idő alatt nem eshet teherbe. De szerintem akkor se függ össze a kettő
2009. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én másfél éve szedem, és ha tehetném nem kezdeném újra. csak annyit mondok ez egy olyan véleménye aki már szedte. rettegek mi lesz ha abbahagyom, meddig nem lesz normális a ciklusom és öntik el a bőröm a pattanások és rendesen teherbe tudok-e majd esni.
2009. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
énmeg 8 éve szedem, barátnőm szintén, tavaly hagyta abba, rá 4 hónapra teherbe esett, és már megis született a makkegészséges kisfia.
2009. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném a többit sem enyhe mellékhatásnak...Tudod te milyen, amikor 5-6 mellékhatás is kínoz egyszerre? Hát ne tudd meg... Én csak a szedés alatti mellékhatásokról tudok beszámolni, az utána következőkről nem. Engem mondjuk nem foglalkoztat ez a kérdés, úgysem lesznek meg sosem a gyerekneveléshez szükséges feltételek a mai gazdasági helyzetet tekintve, szóval nem foglalkozom ezzel a kérdéssel. Az utcára, segélyekre úgyse szülök gyereket.
2009. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

igaza van annak, aki azt írta. eztis csak magának köszönheti ez a szar ország, h idáig fajult az emberek gondolkodása. h már gyereket sem akarnak szülni, mer magukat sem tudják eltartani, nemhogy a gyereket.

és még vmi, elmehetnek azok a retekbe, akik azt hiszik, és terjesztik h mindenkinek az a dolga h utódokat nemzzen. leszarom h pisti és mari szül e gyereket vagy sem. az ő döntésük. joguk van hozzá h eldöntsék akarnak e vagy sem.

2009. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!