Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lennék? 17 vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lennék? 17 vagyok és nagyon félek :/

Figyelt kérdés

Tehát...1 éve vagyok együtt a barátommal. Két hete együtt voltunk, akkor először úgy, hogy elélvezett bennem. Ezelőtt mindig kivette, mert kértem, hogy mielőtt elmegy vegye ki. Most engedtem, hogy bennem élvezzen el. Persze mindig védekeztünk gumival, és akkor is. A gumi nem szakadt ki és tudjuk rendesen használni, de mégsem jött meg kedden(21-én):S Emiatt nagyon sokat idegeskedek. Tudom, hogy a sok stressz miatt is kimaradhat. Ha késik akkor is ritkán, 1-2 napot. Tudom, hogy az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumot. Szeretkezés előtt rajtam feküdt és akkor hozzámérhetett a pénisze, ami lehet, hogy előváladékos volt :/

Lehetséges, hogy teherbe estem? :(

17 vagyok

(Nem oltásokat várok, hanem a kérdésemre választ...Köszönöm)


2009. okt. 25. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekeztetek gumival, ami nem szakadt ki akkor hogy a fenébe lennél terhes???
2009. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes. fölösleges megszakítani, nyugodtan belédélvezhet gumival.
2009. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előváladékban ha van is akkor is minimális spermium szokott lenni!!! Ha meg még csak beléd se dugta gumi nélkül akkor sperma se mehetett beléd!!! Ha a gumival nem volt gond akkor nem vagy terhes mert hogy lehetnél???Ne izgulj feleslegesen!!!Bárkinél előfordulhat h vmi miatt késik akár több napot/hetet is, és nem csak azért mert terhes az illető!! 23/L
2009. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hülye kérdés volt, de már annyira félek, hogy muszáj volt megkérdezni :/ Anyuval nem olyan a kapcsolatom, hogy tudjak erről beszélni vele, de ez most mindegy... :S


köszi :)

2009. okt. 25. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen még teljesen normális, hogy késik!Ne idegeskedj, mert annál később jön meg! Nem olyan egyszerű ám teherbe esni, az nem elég, hogy hozzád ért az előváladékos péniszével!

2 és fél hónapja nem védekezünk, és még mindig nem estem teherbe (sajnos)!

2009. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak hallottam valahol, hogy nagyon kicsi az esélye, de lehetséges...:/

Most már nyugodt vagyok, köszönöm :)

2009. okt. 25. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon kicsi de lehetséges... Jah..


Ezzel szoktak itt az unatkozó 13 éves fórummanók ijesztegetni mindenkit a gyakorikérdéseken. Persze, lehetséges. Csak éppen annyi rá az esély, mint arra, hogy a fejedre essen egy repülő. Vagy ha reálisan belegondolok arra jóval több!


Mintahogy mindenki ismer valakit akinek az ismerősének a szomszédjának az unokahúga így esett teherbe.

2009. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ne idegeskedj annál többet késik én is ilyen vagyok volt amikor majdnem 2 hetet késett az idegességtől szted hány terhességi tesztet vettem a 2 hét alatt?:)
2009. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell félned, nem lehetsz terhes, csak a stressz miatt késhet! Nyugi, nyugi :)
2009. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Huhh, felesleges volt aggódni... Szerencsére megjött :):$ De köszönöm mindenkinek aki válaszolt :)

Sziasztok!

2009. okt. 25. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!