Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedek fogamzásgátlót kb 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vii00 kérdése:

Szedek fogamzásgátlót kb 1 éve +- de a menstruáció még mindig nem állt be normálisan miért van? Cypromix-et szedek.20/L

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és kérdezd meg
2013. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy erről az orvosod miért nem tud, használhatnád az eszedet...
2013. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orvos.
2013. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért kaptad a Cypromixet? Ugyanis ezt a fajta gyógyszert kizárólag fogamzásgátlás céljából nem szabadna adni, ez benne van az orvosi előiratában.

Mit jelent az, higy nem állt be? Mindig a szünetben jön meg, csak nem ugyanazon a napon, vagy van, hogy a levél szedése alatt jön meg?

Szedsz-e mellette másik gyógyszert? Pontosan szeded-e a tablettát?

Miért nem mentél még vissza az orvoshoz 1 év alatt?

2013. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


"A palástfű mindenekelőtt menstruációs zavarok, fehérfolyás, alhasi panaszok, klimaxos rosszullétek, fájdalmas, erős vérzéssel járó menstruáció esetén segít. A pubertás időszakában is kedvezően hat a lányok szervezetére: rendezi a kezdetben még szabálytalan ciklust. Intenzíven hat minden altesti szervre."


Nézz szét az oldalon:

[link]

2013. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne is csodálkozz, ha azt a szemetet szeded. A Cypromixet kizárólag indokolt esetben lehet szedni, és maximum fél évig. A terhesség megelőzése nem indokolt eset, ugyanis nem is fog.gátló készítmény, teljesen másra való. A fogamzásgátlás csak egy mellékhatása. Keress másik orvost.
2013. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a negatív komikat. voltam orvosnál mondtam neki azt mondta majd beáll -.- másikat nem adott.

a cypromixet a pattanások és védekezés miatt kaptam.

2013. szept. 19. 20:27
 8/8 A kérdező kommentje:

Am köszi a segítséget :)

jah nem szedek más gyógyszert és főként igen terhesség megelőzése miatt adták.

2013. szept. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!