Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell így megjönnie?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell így megjönnie?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja hagytam abba a cypromix nevű tabletta szedését. Szűk két évig szedtem és kiszámoltam, hogy ha még szedném, akkor mikor kéne megjönnie kb. Ez hétfőre esett, de még mindig nem jött meg. Természetesen mióta nem használom azóta óvszerrel védekeztünk a párommal. Mindössze csak szeretném kikérni a véleményeteket, tapasztalatokat, hogy kinél, hogy működött a dolog, miután abbahagyta a szedését, normális-e az, hogy csúszik a menstruációm?! köszi

2012. aug. 8. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Korábban én is szedtem ezt a fajta tablettát, de amikor abbahagytam, nem volt semmi változás a menzeszemben. De elképzelhető a csúszás, hiszen mégiscsak össze lettek zavarva a hormonok. Szerintem várj türelemmel, de ha továbbra sem lesz semmi, akkor érdemes lenne orvoshoz menni.
2012. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fog ugyanakkor megjönni miután abbahagytad. Pár nap csúszás ide-oda természetes.
2012. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2012. aug. 8. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
A cCpromixet max. fél évig lehet szedni, indokolt esetben (bőr illetve hormonprobléma, szőrösödés, stb.). Egy hatalmas hormonbomba, úgyhogy normális, hogy nem jön normálisan a vérzés.
2012. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok és én egy évig szedtem ezt a tablettát a bőröm miatt. Az orvos egyáltalán nem említette, hogy meddig kell szednem. Utólag olvastam én is, hogy max. fél évig lehet szedni.
2012. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, nekem sem szólt az orvos róla, hogy meddig lehet szedni. Eleinte én is a bőröm miatt kezdtem el, mert pattanásaim voltak, de szépen letisztította az arcomat. De gondoltam most már ideje egy kis szünetet tartani, és elmentem az orvosomhoz, megkérdezni, hogy mi a teendő, azt mondta, hogy csak simán hagyjam abba a szedését, de pár hónap múlva újra kezdhetem...
2012. aug. 9. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezd újra, nem vagyok már én sem túl pozitív véleményen a fogamzásgátlókról. Én is csak a pattanásos bőröm miatt szedtem, de elég rossz hatással volt rám a tabletta, így abbahagytam. Sajnos azóta újra pattanásos lett a bőröm, de inkább arra az elhatározása jutottam, hogy endokrinológushoz megyek.
2012. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!