Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek terhes? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes? Vagy miért lett ennyire gyenge a menzeszem?

Figyelt kérdés

Menzim előtt 1 héttel együtt voltam barátommal, óvszerrel védekeztünk, de lecsúszott. Utána kimostam magam. Szerintem nagyon kicsi volt az esélye így...

Megjött a menzeszem, de rettentően kevés volt! Olvastam, hogy egyes nőknek úgy is megjön, hogy terhesek..

Most akkor mivan?:(


2009. okt. 23. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Együttlét után 14-15 nappal már lehet tesztelni . Célszerű reggeli első vizeletből. Amugy a léyneget nemirtad,ugy csuszott le,hogy beléd került az ondó?Mert akkor sanszos ,hogy terhes vagy.. rettentő kevés menzesz is erre utal.ird meg,hogy mi volt majd
2009. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tesztelj egyet, ha nem vagy biztos.

Szurkolok! :))

2009. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amikor elélvezett, és kivette, akkor ott maradt a hüvelybemenetelemnél... Ki is töröltem magam ott pár perccel később, majd ki is mostam..

Tesztelni fogok majd..


Különben menzimben voltak olyan napok, amikor megindult a vérzés, és 1 tampon megtelt 1-2 óra alatt, de az egész elég gyenge volt összességében :((

2009. okt. 23. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
tesztelj. és vajon miért nem fogjátok meg a gumit a farka tövénél mielőtt kihúzzátok??? ez alap kellene hogy legyen...
2009. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ne hidd,hogy létezik olyan,hogy te kitörlöd magad.. Mire törölközni kezdesz, már rég felfelé haladnak a kisfickók..
2009. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom. De épp, hogy kifolyhatott egy minimális mennyiség... És már kb fél perce benne volt az óvszerben..
2009. okt. 23. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan ugyanilyen esetem volt, elmentem nőgyógyászhoz, hogy kikérjem a véleményét, vegyek-e be tablettát. Azt mondta, hogy nagyon kicsi az esély, de van. Szóval inkább bevettem, minthogy baj legyen.


Plusz máskor ne mosd ki magad, mert azzal csak ártasz, ha a zuhannyal "feljebb tolod" őket.

2009. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!