Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Késik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Késik a menzeszem vagy lehetek terhes is?

Figyelt kérdés
Használtunk óvszert minden alkalommal, egyszer bennem maradt a gumi, de még nem élvezett el, észrevettük és kivettük azonnal. Volt már, hogy megjött a menzeszem 3 hetente most viszont még nem jött meg harmadik hétre.
2010. okt. 19. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igenigen valószínűtlen édes:D körülbelül 0% az esély
2010. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21 napos a ciklusod? az eleve elég rövidke... 28 az átlag, bár nekem is csak 26, node az mégsem 21...
2010. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem 21 napos.csak az utóbbi időben háromszor egymás után volt 21 napos.lehet, hogy csak idegeskedek ez miatt?azért nem jön meg?bár annak is örülnék ha nem 21 napra jönne meg
2010. okt. 19. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:

nyugi !!! mi is védekeztünk és nekem együttlét után meg is jött,de a következö honapban késett jo sokat ,45 napra jött meg máskor meg 30 - 38 ra !!! de csak az idegeskedés miatt,és elég rendesen be is beszéltem magamnak h terhes vagyok !! ugyhogy csak nyugalom !! ha volt gumi és nem is szakadt ki és elsem élvezett a barátod nem lehet gond !!!

18L

2010. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!