Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes, vagy csak sokat késik a menzeszem?

Figyelt kérdés

Ma a 1. napja, hogy késik a menzeszem. Semmi tünete nincs annak, hogy megjönne (fáradtság, zsíros bőr stb.). 2 hete anális szex után kikerült a tangára a sperma, és otthon észre vettem, hogy a hüvely bejáratánál is van. Nemcsak a menzesz érkezésének, de a terhességnek sincsenek tünetei. Ebben az évben csak 2-szer késett 1-1 napot.

Segítsetek légyszi, csak rendes válaszokat! Kösz :(


2010. dec. 10. 15:29
 1/6 arbeitmachtfrei ***** válasza:
9%
Sokadszorra... 100% , hogy terhes vagy. Sőt mivel anális szex volt, itt is fog kijönni a baba.
2010. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Nekünk egyszer vaginális szeretkezés közben szakadt ki a gumi, és csak az aktus után vettük észre, konkrétan azt vettem észre, hogy kifolyik belőlem a barátom spermája... na én ekkor mondtam azt, hogy ha megsegítenek az égiek és nem leszek terhes, ezentúl 10000x jobban vigyázok. És hála az égnek nem lettem terhes. Szóval azért én sokkal rosszabb helyzetben voltam mint te, és mégsem lettem terhes.
2010. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi 2.

Amúgy a menstruációs ciklus 11-15 napjai között történt. Annyira félünk, nehogy baj legyen...

2010. dec. 10. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
úristen -.-" nekem hónapokat késik...meg légyszives mutass nekem olyan csajt aki análszextől lett vemhes vagy beleült az undóba...könyörgöm, nincs vákuum a p*csádban hogy felszívja a bugyikádból -.-"
2010. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos vmi 13 éves p*csa vagy, akinek még nem rendszereződött a menzesze, és még nem voltál olyan helyzetben, hogy az is megfordul a fejedben, hogy análistól teherbe esel. Végül is nem az anális szextől való teherbeesésre gondoltam, hanem, hogy volt a tangán. Kösz a normális választ :)
2010. dec. 10. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? amúgy előfordulhat, de hogy 1 napot késik az nem a világ vége
2010. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!