Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik ennyit a menzeszem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik ennyit a menzeszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban azok válaszát várnám akik már voltak hasonló helyzetben. Már 7 napja késik. Eddig mindig megjött viszonylag normálisan, 26-30 nap között. Több mint egy hónapja volt az utolsó szeretkezésem, és rá 5 napra normálisan megjött. A mostani viszont már sokat késik. A napokban a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet is, ami negatív lett. Kezdek ideges lenni.... Szerintetek mi lehet a gond?
2011. jún. 3. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Idegességtől.
2011. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idegesség,stressz,gyógyszerek szedése,megfázás, egyéb betegségek,terhesség...nagyon sok minden okozhatja a menses késését. 1 hét még nem nagy probléma, nem lehet minden hónapban pontos(az ovuláció időpontja sem). Szerintem várj még pár napot, ha valami miatt mégsem jelentkezik, első körben a biztonság kedvéért vegyél 1 tesztet, és légy türelemmel. Ha 1 hónapnál is többet késik, érdemes felkeresni a nőgyógyászt.

Egy szülésznő hallgató

2011. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Vizsgaidőszak közepén vagyok, akkor ez is befolyásolhatja? Tesztet 2 napja csináltam, utolsó szeretkezés több mint egy hónapja volt. Ha terhes lennék, akkor a tesztnek már ki kellett volna mutatnia, nem?
2011. jún. 3. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű a stressz miatt. Ha rendesen védekeztél akkor biztos nem vagy terhes. Gondolom a teszt negatív lett. Légy türelmemmel! :)
2011. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!