Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek nagy kérés ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy kérés ez a páromtól?

Figyelt kérdés
Ma írattam fel fogamzásgátlót, és mondtam neki, hogy szeretném, ha felesben fizetnénk, ő pedig teljesen kiakadt, hogy ez nem az ő dolga. Mindketten tanulók vagyunk, nyilván, ha lenne állandó keresetem, nem problémáznék ezen.
2013. júl. 3. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elég vacak egy pasi. De a p*ncid azért jól esik neki. A foggátló nem olcsó dolog, pláne diáknak.
2013. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék azon, hogy mennyire becsül, és mennyire szeret. Ez így most nekem nagyon úgy jön le, hogy csak a szexért van veled.
2013. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Hát szerintem meg tök világosan megmondta, hogy ő nem száll be, akkor ha elkezded szedni, valóban a te dolgod, gondolom mindig te hoztad fel.... Ő nem nagyon akarta, de ha már te szedni akarod, akkor te fizesd.

őő én nő vagyok, de magamnak fizetem a tabit. Hát, nem tudom ti hogy vagytok vele, de nálunk fizet elég sok más dolgot a párom.


Amúgy szerintem beszéld meg vele rendesen hogy akkor még is hogy gondolja, mivel védekezzetek... Ha rendszeresen szexeltek gumira több megy el....

2013. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
En is tanulok, parom dolgozik. Eszembe sem jutott, hogy ne fizesse a 8500 ftos tablettamat... Nem engedi (!!) hogy felesbe fizesssuk.
2013. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "ő dolga".

Ezt most tisztázzátok, különben nem is érdemes tovább együtt lennetek! Hogy fogtok később bármit is megbeszélni, ha már most sem megy?


Vagy pl. később, ha gyereket szeretnél, azt fogja mondani, hogy a te dolgod mindent fizetni neki?

2013. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A kotont is te vetted?

Elküld tablettáért, de beszállni nem hajlandó?


Már bocs, de ilyen pasiért egészen biztos nem kockáztatnám az egészségem. Otthagynám a francba.

De ha olyan hülye is lennék, hogy vele maradok, közölném vele, hogy vegyen kotont, mert addig nincs szex.

2013. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát elég barom, bunkó. Én barátom kifizette a dokit, meg állja a tabit is, mert hogy nekem volt kellemetlen a vizsgálat plusz nekem kell szednem mindennap, stb.
2013. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!